Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra össze jöjjek-e vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Újra össze jöjjek-e vele?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid és tömör lenni: másfél éve vagyunk együtt, kb egy év arról szólt, hogy bunkó volt velem olyan dolgok miatt amikkel alapból nem tudtam mit kezdeni, pl a múltam miatt. Amikor ez már odáig fajult, hogy minden voltam csak rendes ember nem és repült felém a tányér, akkor dobtam ki. Akkor ő megváltozott, ténylegesen viszont én azóta nagyon rosszul viselkedek vele. Tényleg, többször hazudtam neki az elmúlt két hónapban, ha valamin vitatkozunk folyton letámadom és meglepő mennyire ideges leszek és milyen dühös vagyok rá. Valószínű azért, ahogy egy éven át viselkedett. Most ezt már ő sem bírja, és elvileg szakítottunk, mert rájött még valamire, amiben hazudtam. Nagyjából közös megegyezés volt, de aztán felhívott és azt mondta ha meg tudom mutatni hogy normális is tudok lenni, és tényleg tenni érte és kibírom és szeretem akkor talán újrakezdhetjük. Belemenjek? A múlt fényében nem merem azt mondani, hogy kibírnám.

2012. aug. 23. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást ez már egy megromlott kapcsolat
2012. aug. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Ha túl bírsz lépni a múlton, és valóban mind a ketten megváltoztatok, akkor meg lehet próbálni. Szereted még? Ha nem, akkor felesleges...
2012. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, bár kérdés ezek után, hogy mennyire.. teljesen bizonytalan vagyok.
2012. aug. 23. 02:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban, szívből szeretnéd, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. Ez a kapcsolat már elúszott. Próbálj újat, új szereplővel, de ŐSZINTÉT.
2012. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, a válaszom rögtön nem. Valamiért vége lett, és az emberek nem változnak... Kivéve ha gyerekek vagytok. Akkor érik a személyiség azért, de necces az is.
2012. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már ez igy elfajul én nem eröltetném
2012. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Három dolog szükséges a folytatáshoz mindkét féltől egyaránt:


(1) *Magas szintű intelligencia*. Tessék önkritikusnak lenni, és nem kritikusnak, ez nagyon fontos! Ha győz a vehemencia, a sértődés, nincs nagyon szilárd önuralom mindkét félben egyszerre, jobb belátni, hogy fájdalommentesebb a továbblépés!


(2) A meglévő tüskéket ki kell húznotok egymásból. Mindent el kell mondani, ŐSZINTÉN, még azt is, amiről eddig bármelyik fél hallgatott, és akkor is, ha fáj. Egy újrakezdést nem szabad újabb kényes titkot felszínre kerülésével veszélybe sodorni! Ennek a beszélgetésnek az elején ELŐRE tisztázni kell, és TUDATOSAN felkészülni, hogy fájdalmas dolgok is elhangoznak, de nem szabad utat adni a fájdalomnak. AZÉRT ÜLTÖK LE, hogy újrakezdjétek, tehát terítsétek ki a lapokat, kérjétek, és fogadjátok el a magyarázatokat, lássátok be a hibáitokat, kérjetek miatta elnézést, és a megbocsátás, és a szeretet legyen az úr! A feladat az elfogadás, az önkritika, és a megbocsátás, számon kérésnek helye nincs, CSAK UDVARIAS KÉRDÉSNEK. Feltételezzétek egymásról a jót, hogy csak kíváncsiság miatti az érdeklődés, és nem felelősségre vonás céljából! Nincs pofavágás, grimaszolás! Ha kell, tartsatok közben kis szüneteket, pihenésképp! És ne essetek az ágyba se, amíg ez nincs kész! Ha ez sikerül, és nem fullad sértődött veszekedésbe az egész, félig nyert helyzetben vagytok. Ezután A TELJES ŐSZINTESÉGRE és bizalomra alapozva, mint a legpozitívabb dologra az újrakezdésben, folytassátok TÜSKÉK NÉLKÜL. Ez után a pillanat után neheztelésnek HELYE NINCS!


(3) Szerelem.

2012. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+1:


Ha úgy döntötök, hogy megpróbáljátok, akkor mielőtt találkoztok mindkét fél vesse papírra az ÖSSZES kérdését, ugyanis a továbblépéshez mindegyiknek megválaszolásra kell kerülnie! (A kérdések a múltról szóljanak, ne arról például, hogy "mindig rendes leszel-e velem" - az ilyesmit maximum megpróbálni tudja az ember. Ha leültök, úgyis azzal a céllal ültök le, hogy megpróbáltok rendesek lenni egymáshoz, ezt nincs értelme hosszasan feszegetni, mert attól csak úgy érzi a kérdezett, hogy kételkednek benne.

2012. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!