Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem rég óta, közel 3 hónapja vagyunk együtt. Függetlenül, hogy volt egy félreértés, amiből feszültség lett, nem töltöttük együtt a hosszú hétvégét és így egy hete találkoztunk utoljára, kicsit megkérdőjeleződött bennem ez a kapcsolat. Többet érzek iránta, mint egyszerű "barát", de úgy érzem, ő jobban szeret engem. Úgy tűnik, Ő megkapta, amit szeretett volna, épít rám, tervez velem, de nekem hiányzik a szerelem. Van egy másik lány, akivel tavaly nyár elején volt egy randink ugyan, de nem lett belőle kapcsolat, mást választott. Annak a kapcsolatnak már vége. Aztán március óta újra levelezünk, de nem azért, hogy bármi legyen köztünk, de én szívesen megismerkednék vele "jobban" is. A héten találkozunk, de csak mint barátok. Nem tudom, hogy akar-e tőlem valamit, de nem úgy tűnik. A barátnőmet nem csalnám meg, de ha esély adódna a másik lánnyal, akkor fájó szívvel, de szakítanék a barátnőmmel. Te mit tennél a helyemben?


Amúgy, pont ma vagyok 40. :)



2012. aug. 23. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
40 évesen még mindig úgy viselkedsz mint egy kis tinigyerek,gratulálok
2012. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
ismerd meg a másik csajt. de nőként írom hogy kérlek ne bántsd meg a barátnődet, és még a "randi" előtt szakíts vele. ha hiányzik a szerelem, előbb vagy utóbb úgy is szakítani fogsz vele... szóval inkább legyen előbb mint utóbb, most így 3 hónapnál könnyebb egy szakítást túlélni, mint később!!!
2012. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Először döntsd el magadban, hogy fenn akarod e tartani a jelenlegi kapcsolatodat vagy sem. Ha igen, akkor felejtsd el a másikat /ne is levelezgess vele/. Ha újat akarsz, akkor először szakíts a mostani pároddal. Nem lehetsz ennyire önző!!!!!!!


A döntés felelősségét vállald.

2012. aug. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jobban ki kéne tapasztalnod a két felet és ha mind a kettőnek be jössz és szerelemről van szó akkor és CSAK akkor válssz közüllük mert a szerelnem ténye nem is biztos hogy fent áll mind a kettőjüknél.



19/L

2012. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

40 évesen is lehetnek az embernek érzései, vagy vágyhat rá! Nem érzem, hogy ettől még "tinigyerek" lennék.


Nem vagyok önző, nem történt semmi a másikkal és még "randi" sem volt. Ezért is tettem fel a kérdést. Ami elé nézünk, az egy baráti, vagy éppen egy "ismerősi" beszélgetés. Nem akarom megbántani a barátnőmet.


Persze, a szerelem ténye nem áll fent mindkettőnél; az egyik a párom, a másik meg csak ismerős.

2012. aug. 23. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó


Hanem arról hogy 40 éves korod létedre még mindig döntésképtelen vagy és ide jössz fel tanácsot kérni meg különben is ennyi idősen már rég családot kellett volna alapítanod nem pedig azon filózni hogy most ki legyen a párod,de amint látom nem véletlenül alakult ki ez így

2012. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké! Ott hibáztam, hogy kiírtam mennyi vagyok. Tegyétek fel magatoknak a nagy kérdést!! Vajon máshogy állnátok-e hozzám, ha nem írtam volna ki? Meg is válaszolom. Igen, máshogy állnátok hozzám. Nem azt mondtam, hogy megyek és holnap megcsalom a barátnőmet, hanem kis segítséget kértem. Különben is, más nem dönthet helyettem és ha jobban figyeltetek volna, akkor kiderült volna, hogy nem azon van a hangsúly, hogy megcsaljam-e vagy sem.


Az az egyetlen "BŰNÖM", hogy nem alakult ki bennem a szerelem a barátnőm iránt és ha esélyes lenne másnál a SZERELEM dolog, akkor váltanék? Nem tehetek róla! Direkt nem lehet ezt befolyásolni, hogy akarom, nem akarom - mint azt mindenki tudja. És mivel érzelemvezérelt ember vagyok - legyen az barátság, munka, párkapcsolat, bármi - ha nem érzem jól magam egy helyzetben, akkor nem tudom szívvel-lélekkel csinálni. Aztán, lehet, hogy a másik lánynak teljesen közömbös vagyok, mint pasi.


"ennyi idősen már rég családot kellett volna alapítanod"

Aha! Könnyű okoskodni, de nézd meg Magyarország helyzetét ilyen szempontból! Boldog családok vannak mindenhol, ugye? Úgy szeretem, amikor úgy ítélnek meg, hogy 40 ÉVESEN MÉG NINCS CSALÁDJA. Könyörgöm! Ezt dobta a gép, így alakult az életem. Nekem is jobb lenne feleséggel, gyerekkel, de ha nem adatott meg, akkor most dögöljek meg? A barátnőmnek 36 évesen sem volt még családja, gyereke, de még egy normális párkapcsolata sem. Nekem legalább volt egy 8 éves kapcsolatom. Nem szálltam virágról virágra, nekem mindig rendes kapcsolatom volt, de nem sikerült még olyat találnom, akinél azt mondtamvolna, hogy őt elveszem feleségül. Szóval, az utolsó komment csak azért nem esik rosszul, főleg a születésnapomon, mert nem ismersz.


Kicsit olyannak tűnik az utolsó komment, mint amikor megkérdem, hogy HÁNY ÓRA VAN, Te meg azt válaszolod, hogy ENNYI IDŐSEN MÉG NEM SIKERÜLT EGY NYAMVADT ÓRÁT VENNEM MAGAMNAK!! :)


Gondolom, 40 évesen Neked már rég lesz feleséged és gyermekeid. Úgy legyen!! Kívánom.

2012. aug. 23. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírtakból tisztán látszik, hogy nem szereted a barátnődet, mondjuk ezt le is írod. Ha pedig nem szereted akkor nincs értelme mellette maradnod magad miatt és az miatt,hogy az Ő idejét is csak rabolod.

Lehet,hogy jót tenne neked egy kis idő egyedül, majd letisztázódna benned, hogy mit is szeretnél ,és kitől. Az is lehet,hogy egy harmadik lány lesz a befutó...

2012. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tisztán látszik, hogy nem szeretem a barátnőmet… Nem vagyok szerelmes belé, de nagyon szeretek vele lenni, jól érzem magam vele. Ébredés után az az első, hogy ő hol van.


Találkoztam a másik lánnyal, a barátnőm tudtára adtam, hogy összefutok egy ismerősömmel. A másik lánnyal nem volt semmi, csak beszélgettünk és mindenki ment haza, én gondoltam túl a dolgot, de nem is próbálkoztam. Másnap, szombaton átjött a barátnőm és egész nap együtt voltunk. Vasárnap kora délután ment haza. Nem tudom hogyan alakulunk, attól függetlenül, hogy beszéltünk már távlati tervekről is… Lehet, hogy sokáig együtt leszünk, lehet, hogy valakit utamba sodor az élet, de az is lehet, hogy pont neki jön valaki más az életébe. Ebben a mai világban sosem lehet tudni, de jó, ha bekötöd magad, mert tudod, hogy bármikor csattanhatsz…


Az egyedülléthez meg most nincs kedvem. Sokáig voltam egyedül, kb. másfél évig, csak "barátkozások" voltak lányokkal.

2012. aug. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!