Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Munkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Munkát vagy a régóta tartó párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, már 5. hónapja nem találok munkát, és szüleim is erőltetik hogy mostmár bármit vállaljak. Sajnos régóta csak gyári munka van ahová keresnek embereket, és fel is vennének. Ez meg úgy lenne hogy 6-2 ig van munka idő hétfőtől péntekig. Tehát én ehhez fél 4kor kelnék hogy oda érjek.

Barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, és minden este találkoztunk eddig, de ő meg úgy dolgozik hogy csak este fél 10 kor tudunk találkozni. Ez eddig rendben is volt amig iskola volt. Igy viszont ha ezt elvállalom soha többet nem találkoznánk hétköznap. Csak péntek és szombat este. Ha az egész hétvégét együtt tölthetnénk együtt alvással, akkor ez nem is tűnne kevésnek, mert sokan csinálják igy, de mivel egymáshoz nem mehetünk fel, ezért csak heti pár órát tudnánk együtt lenni valahol a városban. Beszélgettem már vele erről, és nem tetszik neki az ötlet, szerinte 1 hónapon belül vége lenne a kapcsolatunknak.


2012. júl. 19. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mért nem mehettek fel egymáshoz?
2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat ennél sokkal többet is kibír, ezt tapasztalatból mondom....

Vágj bele a melóba, meglátod, nem lesz gond!!!

2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
kapcsolat
2012. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 perfectlie ***** válasza:

Hát engem ezért lehet megköveznek,de szerintem próbáld még húzni a dolgot,hátha találsz valami jobb munkalehetőséget.Esetleg a barátod is kitalálhatna valamit,főleg ha szeretitek egymást nagyon.

Miért is nem mehettek át egymáshoz?

2012. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 gelazso ***** válasza:
örülj hogy kapsz munkát. legyél önálló és az jót tesz a kapcsolatodnak is.
2012. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Diavolino44 ***** válasza:

5 eves parkapcsolatom ment tonkre egy hasonlo szituacio miatt. 2 eve egyutt eltunk, gyerek is be volt tervezve...

Te erzed melyik a fontosabb, ne mi dontsuk el!!

2012. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szülők nem szeretnek egyik oldalról, másik oldal meg az hogy olyan kicsi a lakás hogy állitolag zavaróak vagyunk. Ne kérdezzétek én sem jöttem még rá hogy miért, ha van külön szobám ajtóval. : / Ezen már változtatni úgysem lehet.
2012. júl. 19. 12:47
 8/27 anonim ***** válasza:

Khm... régóta tartó kapcsolat 21 évesen? Jah hogyne. (bár attól függ ki mit nevez "régóta" -nak...)

Elég fiatal vagy még ha a kapcsolatot választod milyen jövő elé nézel? Elég szegény sors vár rád elárulom. Ha a munkát választod akkor lesz esélyed változtatni az életeden. És ha mindenáron ezt a pasast akarod, akkor arra is lesz lehetőséged, hogy veled legyen, mert egy idő után döntési lehetőséged lesz a munka miatt. Ha van meló van pénz. Ha van pénz akkor nincs távolság. Egyszerű a képlet nemde?

2012. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha a munkát választod, lesz pénzed, önálló leszel.

Ha a pasit, ő eltart??

Ha neked két és fél év után még kérdés, hogy mit válasszál, az gáz nekem.

2012. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha a barátod úgy áll hozzá hogyha elmész dolgozni akkor 1 hónap múlva vége, akkor sok jót nem gondolok.

A másik, hogy valamikor el kell kezdened dolgozni, és ha dolgozol akkor talán még össze is költözhettek, vagy ezen még nem gondolkoztatok?

2012. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!