Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 2 fiú közöl melyiket válassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tücsike17 kérdése:

A 2 fiú közöl melyiket válasszam? Egyiket sem akarom a döntéssel megbántani.

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogy nem tudok dönteni 2 srác között :/ Az egyik fiú 19 éves,nagyon aranyos,kedves,jófej és bevallotta nekem,hogy szeret,de én igazából nem érzek iránta semmi ilyet.A másik fiú 17 éves,sokkal lazább,olyan rosszfiús típus :) Vele már volt csók,de csak ennyi.Egyszerűen nem tudok dönteni,hogy azt a fiút válasszam,akiről tudom,hogy szeret és megbecsül,vagy azt akihez nagyon vonzódom,és úgy érzem,hogy ez kölcsönös,de nem tudom,hogy megbízhatnék e benne.16 éves vagyok.
2012. júl. 22. 12:27
 1/7 anonim válasza:
Én a 19 éveset választanám...
2012. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt válaszd amelyikhez vonzódsz ... vagy amelyikkel eltudod képzelni h vele vagy..
2012. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a 17 évest hogy ő hogyan gondolja?Csak nem akarsz két szék között a földre esni. :D Amúgy a 19-est javaslom.
2012. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jellemző hogy aki rosszfiú, abban nem lehet annyira megbízni. De sok sikert! Kövesd a szíved, vagy hogy is szokták mondani? :D
2012. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 17 évest javaslom. Talán nem lesz házasság a vége, de fiatal vagy, most szerezz tapasztalatot, légy szerelmes, és ne legyél együtt valakivel, csak mert az 'biztosabb'.
2012. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igyekszem helyesen dönteni,de egyik srácot sem akarom megbántani,mert elég régóta ismerem őket,és itt az is a baj,hogy egy baráti társaságban vagyunk,és félő hogy ők sem fognak ez miatt kijönni egymással
2012. júl. 22. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Jellemző a nőkre, ott van a 19 éves kedves jófej, megbízható srác, meg a 17 éves rosszfiú, akiről tul.képen nem tudjuk, hogy szeret-e, nem megbízható, de azért ő kell... Viszont ha ő jön be neked jobban akkor őt válaszd. Csak utána meg nem siránkozni, hogy minden férfi kihasznál, csak azt akarja, megbízhatatlan, stb.
2012. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!