Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretjük egymást, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, mégis szakított. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm is nagyon szeret engem és én is nagyon szeretem őt. Tegnap este mégis szakított velem, mégis együtt aludtunk. Tulajdonképpen ő nem tud párkapcsolatban élni, 2. barátja vagyok/voltam és 1 hónapnál tovább nem bírja, nagyon független típus. Most így a szakítás után ugyanúgy van csók és mondjuk egymásnak, h szeretlek, hiányzol stb... Szerintetek helyre tudja tenni magában ezt a dolgot és folytatjuk, vagy már nincs rá túl sok remény? :( Priviben is írhattok!



2012. szept. 2. 09:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Talán még annyi, hogy az érzelmi kötődés nagyon erős mind2 oldalról, már az első perctől kezdve így volt. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sőt én úgy tudom szeretne komoly kapcsolatot hosszabb távra, mégsem tud kapcsolatban lenni (és nem miattam) 19 lány és 23 fiú vagyunk. Engem most nagyon padlóra vágott ez a szakítás, mert gyakorlatilag minden ok nélkül történt, senki nem csinált semmi rosszat a kapcsolatban. Kérlek válaszoljatok minél többen!
2012. szept. 2. 09:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem nincs mitöl tartanod, ha azt irod,hogy semmi nem változott. Adj neki idöt, és közben fogadd el ezt. Ne is beszélj a kapcsolatotokról, látod, hogy más amit mondd és tesz.
2012. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán így, hogy nincs kimondva, hogy kapcsolatban vagytok, így jobban érzi magát.

Lehet, hogy attól tart, hogyha elköteleződik, akkor lemarad sok mindenről, nem gyűjt elég tapasztalatot, nem tudja kiélni magát...

Ez persze nem azt jelenti, hogy feltétlen ki is használja a függetlenségét.

Javasold neki, hogy akkor legyetek egy ilyen laza kapcsolatban....közös programok, stb.

A lényeg, hogy nagyjából ugyanolyan lenne így a viszony köztetek, leszámítva a számonkéréseket...és nem tapadnátok annyira egymásra.

Így úgy érezné független, és neked is jó lenne.

2012. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút nem tud elengedni hiába nem tud kapcsolatban élni. És én se tudom őt, próbálok kitartani, de nagyon nehéz és fáj. :(
2012. szept. 2. 09:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Soha semmilyen számonkérés nem volt, egyikünk sem féltékeny, mert maximálisan bízunk a másikban. Ez a tapasztalatszerzés pedig nem az ő stílusa, nagyon távol áll tőle.
2012. szept. 2. 09:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem te vagy a Hien ?????xDDDDDDD
2012. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem!
2012. szept. 4. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség.... szeret téged de mégsem tud kapcsolatban lenni? Nekem ez úgy tűnik csak így akar téged lerázni ezzel a magyarázattal.


Ha igazán szeretne akkor tud kapcsolatban lenni. A jó kapcsolat nem olyan mint a póráz, nem folytogat. Ha adsz neki elég "teret" akkor mitől nem udna kapcsolatba lenni?

2012. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne legyen igazam, de szerintem csak "tartalek" vagy most nala.. mindenesetre hamar ki fog derulni.
2012. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tán csak nem vietnámi volt a csaj? Mert akkor ne csodálkozz.
2013. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!