Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném megmenteni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat. Segítenéte?

Figyelt kérdés

tSziasztok!

Fontos lenne...

Szóval:Van egy barátnőm.(illetve volt...úgy tűnik).

Szerdán találkoztunk utoljára rendesen.

Akkor úgy volt,hogy másnap találkozunk.Este Facen meg is beszéltük,hogy mikor.Másnap bejelenti,hogy nem ér rá. Én:,,semmi baj,majd holnap".Másnap:Ismét nem ér rá.(itt már kezdtem haragudni..).

Na mindegy, ,,majd holnap /szombaton/ egy kicsit.Kértem,hogy ezt már mindenképp oldja meg(oké,megígérem).

Persze,mint már sejtitek,nem lett belőle semmi,mert elutazott,1 napra,ma (vasárnap),ha este hazajön,pár percre még így suli előtt..

Válasz a Facebookon: ,,Nem akarok találkozni Veled!"

És szívet sem ír.

Szokott ilyen lenni,hogy Facen ,,ordibál",amikor találkozunk,pedig -mintha mise történt volna- mosolyogva jön felém.

De mostmár félek,hogy elveszítem...Nem írtam/mondtam semmi rosszat!

Szeretem.Tudom,hogy első szerelem,és nem tarthat örökké,de minél tovább..Lassan 5 hónapja együttvagyunk!

Szeretem,hiányzik...

És komolyan félek,hogy elveszítem.

Komoly válaszokat várok,légyszíves segítsetek!

Én: 14/F ,13/L



2012. szept. 2. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
amugy ha azt irta nem akar veled találkozni, akkor mi a kérdés? nem akar és kész. ennyi idösen egyik nap ezt akarja, a másik nap azt. alapbol aki azt mondja nem akar veled találkozni mire számitasz még?
2012. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várnék..

Engem még arra tanítottak,hogy ami nem működik,azt megpróbáljuk megjavítani.

Tudom,hogy vannak hibáim...de én mindenféle hátsó szándék nélkül szeretem!Nem használom ki.

2012. szept. 2. 16:37
 13/19 AndreaMariann ***** válasza:

De drága vagy...

Viszont biztos vagyok benne,hogy nem akar már veled lenni.


Őt nem biztos,hogy erre tanították.Viszont kérdezz rá konkrétan,ha beszéltek facebook-on,és csak válaszol Neked rá.Nem?

2012. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Írtam már Neki több ,,kisregény"t is arról,hogy nagyon szeretem,és nem akarom elveszíteni.

A remény hal meg utoljára...én kitartok a végsőkig,bármit megteszek,hogy újra együttlehessünk....

2012. szept. 2. 17:16
 15/19 AndreaMariann ***** válasza:

Nem tudom,jót tesz-e,ha ennyit írsz neki.

Saját tapasztalatból írom.

Az sosem vonzó,ha nagyon "erőszakosan" teszi ezt az ember.


Mivel szerelmes vagy,ezért hallgass azokra,akik kívülről,józanul látják ezt az egészet.Úgy látom,nem kellesz neki már,és nem akar téged látni.

Szomorú,ha vége a szerelemnek,de túl lehet élni.

2012. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

És ha nem írok Neki?Előbb-utóbb majdcsak belátja,hogy valaki szereti,és hiányolja...

Ezen nem tudok változtatni.Soha nem akartam Neki rosszat...

2012. szept. 2. 17:28
 17/19 AndreaMariann ***** válasza:

Nem fogod kibírni,hogy ne írj neki,hiszen Te szereted Őt.

Keveset írhatsz azért,ha nagyon nem bírod.


Én nagyon drukkolok Neked.

2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Holnap a suliban mindenképp találkozunk.Remélem,látom még mosolyogni...Nagyon hiányozna! :(

Köszönöm (továbbra is várom az ötleteket..)

2012. szept. 2. 17:35
 19/19 A kérdező kommentje:

csak Miatta várom újra a sulit. :))

Remélem,sikerül ma átgondolnia,hogy köztünk még újra fellobbanhat a szikra.Igyekszem kitalálni valamit.

2012. szept. 2. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!