Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek az ellen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az ellen, ha rájövök, hogy én a szerelemet, mint érzést szeretem, nem azt, akivel éppen együtt vagyok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 23:02
1 2
 1/12 Rs. ***** válasza:
nem őt szereted?!
2012. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az érzést szeretem, hogy van mellettem valaki, aki szeret. hogyan tudok ez ellen tenni, hogy az emberbe legyek szerelmes és ne az érzést "szeressem"?
2012. szept. 5. 23:04
 3/12 anonim válasza:
akkor te valószínűleg szerelemfüggő vagy... egyedül nem szeretsz lenni, ugye? hány éves vagy?
2012. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam.
2012. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és ezt a problémát hogyan lehet áthidalni ?
2012. szept. 5. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok. Nagyon jó vele lenni, ha nem látom pár napig, akkor nagyon hiányzik. Mindent szeretek benne, a személyiségét, a kinézetét és minden mást, de kb. egy hónapja azt érzem, hogy ez valahogy nem szerelem, hanem inkább ragaszkodás, meg az, hogy valóban kötödöm hozzá. De valahogy mégsem azt érzem, amit kellene, nem érzem azt a szenvedélyt közöttünk, amit az első szerelmem iránt. Nem akarom becsapni őt, emiatt szeretném megbeszélni ezt a dolgot vele, tudom rosszul fog reagálni rá, de jobb őszintének lennem. Kicsit hibásnak érzem magam, de sajnos csak idővel jöttem rá, hogy ez nem szerelem, hanem ragaszkodás, meg annyira jó ez a sok szeretet és törődés, amit tőle kapok és én is adok neki.
2012. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami meg fura az egészben, hogy ennek ellenére nem akarom elveszíteni őt, s annyira erős ez a ragaszkodás, hogy mefordult a fejemben, hogy oké elmondom neki, de én így is csak vele akarok lenni, ha nem is vagyok szerelmes, mert nála jobb férfit keresve sem találnák. Lehet megbánom, de nem vagyok képes elengedni őt, inkább mindent megteszek, hogy beleszeressek.
2012. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is 20 vagyok és nem lépek ki e miatt egy rossz kapcsolatból mert csak ragaszkodom hozzá és rossz egyedül :S
2012. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valójában nem is a másikat szeretjük, hanem azt, amit kaphatunk tőle, ezért is teszünk meg mindent érte, és azért, hogy fenntartsuk ezt az állapotot. Úgyhogy nem alaptalan a gyanúd, és ez ellen nem lehet tenni, csak ha teljesen plátói a szerelem, mert akkor nincs benne érdek.
2012. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne verd át magad és máris könnyebb lesz, illetve annak hívd a dolgokat amik. Ezek szerint te az illúziókat szereted :/ Azokat nem érdemes.
2012. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!