Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Eleinte megőrültünk egymásért, az elmúlt 2 hónapban viszont egyre többet vitatkozunk. Úgy érzem kapcsolatunk kihükőfélben van. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobjátok föl valamivel! Kezdetnek az sem rossz ha kimentek sétálni, de így nehéz ötletet adni ha nemtudjuk, hogy mit csináltok együtt... találkozzatok kicsit kevesebbet és legyen kevesebb sex. nekem ez segített
2010. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tervezz változatos programokat, randik, valamit ami nagyon romantikus és személyes és tudod hogy bejön a párodnak. Hízelegj neki kicsit, vagy/és beszéld meg vele hogy mostanában azt érzed kezetek elhidegülni. :)
2010. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
új közös hobbi,1-2 hetes szünet
2010. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nehéz helyzet,nekem is volt ilyen,meg most is van...minden megpróbálok tenni,mert amikor szakitottam rosszul vtam miatta...és jön a nyár jobb lessz :)
2010. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ha kevesebbet találkozunk, plusz kevesebb szex, akkor mit mondjak neki, miért van ez így? Miért nem keresem, és miért utasítom el őt?? Tegnap voltunk együtt sétálni, de az sem volt valami romantikus...

Esetleg konkrétabb tippek?? Milyen közös programokra gondoltok?

2010. márc. 21. 11:34
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

én 2hét-1honapos kapcsolatokat éltem edig, nembirtam tovább...a lánnyal nemvolt baj, csak én nembirtam a kötöttséget... 5 honapja barátnöm van, és hidd el nekem is nehezen megy... elsö honapfordulon, szégyellem ugyan, de nemmertem vele találkozni, mert éreztem h 1 honap ursiten nemmegy...szal 2 napig huzamos melo, h netalálkozzunk. utána nagyjábol ok minden. 2 honap után nembirtam, ugyanis, szeretjük egymást, de ö olyan h amikor csak lehe mindig együtt. 2 és fél honap után, leültem vele, és elmondtam neki h ezvan, kérlek értsd meg, reitkábban tali. 5 honap, és már jobb(:


HA CSAK GYORSVÁLASZ KELL: ülj le vele, mond meg neki h kevesebbet találkozzatok, mert szereted, és ha folyton együttvgagytok, megunod, és azt nemszeretnéd. se ö. beválik ;)

2010. márc. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) Megpróbálok változtatni a kapcsolatunkon a fentiek alapján. Még egyszer köszi.:)
2010. márc. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!