Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én ilyen partnert keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ilyen partnert keresek, szerintetek létezik ilyen? Nem gáz ez a fajta gondolkodásmód 36 évesen?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy az ember egy típusú, kinézetre és felépítésre nagyon hasonló párt keres magának.

Megszab egy rakat feltételt, olyan átlag és elcsépelt tulajdonságokkal mint az őszinteség, megbízhatóság, esetleg egy felé nézéssel

Nem a másik felemet keresem, hanem hasonló tulajdonságokkal rendelkezőt!

Azért nem a másik felemet keresem, mert ha valaki kiegészítí a másikat, az nem lesz jó, hiszen pont ellenkező tulajdonságú lesz mint én.

Ha egy kapcsolat nagyon véglet, a következő kapcsolatban pont az ellenkezőjét keressük, magam is ezt a hibát követtem el.

Ez sem működik, hiszen a másik végletben sem tudok élni.

Közép út?

Ilyen nem létezik egy kapcsolatban.

Milyen párt kersek akkor?

Legyen olyan típusú kinézetre, aki tetszik, aki be tudja indítani a fantáziámat.

Nem, nem a számomra "tökéletes" kinézetűt keresem, hiszen nem kalandot szeretnék, hanem párt egy életre.

Belsőleg ne olyan legyen akivel egyfelé nézünk, hanem olyan akivel pontosan ugyan azt nézzük.

Olyat hölgyet keresek, aki egy szinvonalon, hasonló életkörülmények között él mint én, esetleg hasonló történéseket élt át az életben.

Ez azért jó szerintem, mert hiába az alap tulajdonságok, a hasonlóságok, a neveltetés és az életkörülmények nagyon befolyásolják az alaptulajdonságokat.

Még is milyen legyen?


Külsőre: vékonytól a teltkarcsúig!

Előre is elnézést a kövérektől, semmi bajom velük, de nekem nem az eseteim.

25-33 év közötti hölgy legyen, és nagyon szeretném ha budapesti.

Ne baj ha nincs semmie, de akarjon közös életet építeni.


Belsőre: érzékeny, alkalmazkodó...

Olyan ember, aki vágyik a harmóniára, az igazi családi idillre!

Mindenki erre vágyik, csakhogy én máshogyan értelmezem!

Én a nyugodt családi idillre vágyom, mások (rokonok és haverok) bevonása nélkül!

Arra vágyom, hogy csak mi ketten és a gyerekek, összebújva, eggyéválva, ami a szexuális életemre is kihat.

Nekem a szórakozás kimerül egy gyertyafényes vacsoránál, mozinál, szinházban, séta a dunaparton, esetleg nagyon ritkán egy házibulin, ami nem túl hangos.

Egy élőzenés, táncos vacsora, de az esetek többségében, összefonódva egy jó film megnézése közben otthon!

Egy kád fürdő gyertyafények közepette, egy pohár borral a kezemben. (igaz nem szeretem a bort sem az alkoholt)

Szeressen kirándulni, bár az idő és az energiája ritkán engedi.

Harmónikus, békés kapcsolatra vágyjon, ahol nem kér többet, mint amit adni tud!

Nagy szeretet, nyugalom és békesség uralkodjon benne.

Családcentrikus, és gyermekszerető legyen.


intimitás:

Az emberek többségének eszébe sem jut milyen jó dolog gyertyafénynél megmasszírozni a másikat, foglalkozni a másik testével, és milyen az amikor számunkra a szeretet (szerelem) nem csak az emberi belsőre terjed ki, hanem a másik testére is.

Milyen jó dolog nem szexelni hanem szeretkezni, a másik testével foglalkozni, érezni a másikat, összefonódni, eggyé válni a másikkal.

Fontos legyen számára a szex és testiség.

Érezze az emberek, és párja rezdülését.

Ez azt jelenti, hogy könnyen vegye át a másik hangulatát, belső érzéseit szavak nélkül.

Igényelje az őszinteséget, de a valós őszinteséget!

Azt, hogy ha bántja valami, mondja el, még akkor is ha megbántana vele.

Tartsa azt, hogy egy kapcsolatban nincs helye egoizmusnak, mellébeszélésnek, prűdségnek, vagy bizalmatlanságnak.

Igényelje a jó beszélgetéseket, és eleve a beszélgetéseket a párjával.

Tegye ezt úgy, hogy ne fojtsa meg a másikat és várja el ugyen ezt.


Kell egy kis saját territórium, amit én is meghagyok a másiknak.

kell egy kis szusszanatnyi egyedüllét amikor rendezzük az agyunkban a mindennapi dolgokat.

Vágyjon a barátai társoságára, de normális kereteken belül úgy, hogy se a családi idillt, de a fontossági sorrendet se rúgja fel.

Szémomra ez a sorrend: első a gyermek, a második a párja, rokonok, és csak utána jöjjön mindenki más!

Dolgos és kreatív legyen, és ugyan ezt várja is el a másiktól.

Türelmes legyen, de mégse léegyen az erénye

Nehezen mondjon nemet, amit az emberek előszeretettel ki is használnak sajnos. (én is ilyen vagyok)

Mindig mosolyogjon, alapjába véve az élet szép oldalát lássa inkább többször, és valóban a remény haljon meg benne utoljára...

A megbízhatóságot, kiszámíthatóságot, és a párja pontos ismeretét ne unalmaskén élje meg!


Van még ilyen embertípus?

Az ilyen típusú embernek nehéz kiszállnia egy kapccolatból.

Általában fiatalon komoly kapcsolatba kezdenek, családot alapítanak, de valamiért félresiklik, és nem értik miért.

Dohányzik vagy a körmét rágja/ta.

Ha azt érzi, hogy az eddigi partnerei, ezt képtelenek voltak viszonozni, kötődik és nehezen engedi el a párját, félénk és esetleg társ-kapcsolat függő, akkor létezik még ilyen típus.

Mivel ez nem társkereső, így ez nem tárkeresés, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy rajtam kívül van-e még olyan aki így gondolkodik.



2012. szept. 6. 15:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én is meguntam a felénél, de azért végig szenvedtem. Kapásból az jutott eszembe, ahogy mindezt olvastam, hogy úristen, neked van egy kereted, amibe próbálsz beletuszkolni egy nőt és ha nem sikerül, akkor szépen lassan kiábrándulsz és leépíted.

Rendben, ne legyen két ember totálisan jing-jang, de néhány különbség abszolút belefér. Pl. a párom az akció filmeket szereti, én a romantikus filmeket, de mindketten szeretjük a jó vígjátékokat. Szeretjük egymást és engedünk a másiknak, egyszer olyat nézünk, amit ő szeretne, egyszer olyat amit én, egyszer meg olyat amit mondjuk mindketten.

Avagy mondjuk a párom abszolút nem tud bánni a pénzzel, de én igen... Én irányítom a családi kasszát, előbb ki lesznek fizetve a fontos dolgok és utána lehet gazdálkodni a maradékból.

A párom bulizós, én kevésbé. Miért gond, ha egyszer egyszer egy fél éjszakát egyedül kell töltenem? Ő kitombolja magát a haverjaival, én addig áthívom a barátnőket és egy üveg ital társaságában pletyizünk, társasozunk, kártyázunk, vagy "szépség estet" tartunk, bármi, én ezt is a privát szféra részbe sorolnám. Ergo lehet van olyan program, amit együtt nem szeretünk csinálni, de ez nem jelenti azt, hogy az ég világon semmit nem tudunk együtt csinálni, mert vannak olyan közös pontok, ahol "találkozunk" és nagyon jól érezzük magunkat együtt.

Pl. nyaralás... Én szeretek várost nézni, ő a helyi hangulatos eldugott kis kocsmákat, vendéglőket szereti, avagy dögleni a strandon. Hát akkor napközben várost néz ő is a kedvemért én pedig este sörözök a kedvéért egy kis kocsmában minden problémázás nélkül. Avagy délelőtt várost nézünk, délután strandolunk. Hol ő enged, hol én, ettől lesz szép egy kapcsolat.


Ergo nekem az egész téma, amit leírtál úgy tűnik, hogy soha nem is fogsz olyan nőt találni magad mellé, aki minden kritériumnak megfelel, mert olyan nincs, hogy tökéletesen olyan legyen valaki mint te. Ha pedig megalkudni nem vagy képes, akkor el kell azon gondolkodni, hogy kicsit túl magasra tetted azt a lécet.


Alapjáraton én is hasonló kaliber vagyok, de ha elém áll egy pasas és azt mondja, hogy legyél ilyen, mert az jó és ne legyél olyan, mert az nem jó, mint amit te tettél itt, akkor valószínű elküldeném melegebb éghajlatra, mert én ÉN szeretnék lenni egy párkapcsolatban és nem azon görcsölni, hogy vajon megtudok-e felelni az ezer meg egy itt felsorolt elvárásodnak.

Egyébként fiatal vagyok, így lehet a véleményem sem számít, de azért leírtam. 22/L

2012. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ha ekkora ellentétek voltak,akkor mégis mi volt a húzóerő ami miatt 11 évig voltál házas?Illetve 11 évig ugyanabban a kapcsolatban?!


Ekkora szerelem volt?


Én is hasonlóan gondolkodom mint te egyébként. Egy fotót megnéztem volna, ha nem elvált vagy és egy pár évvel fiatalabb.

2012. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#11:

Az a baj, hogy nagyon lesarkítjátok.

Nem arról van szó, hogy én rá eröltetnék valamit is a páromra.

Arról van szó, hogy egy kapcsolatban eddig csak én engedtem, és eddig egyik párom sem tudta a közép utat.

Vagy állandóan barátnőzött, vagy sosem volt kedvük végig nézni olyan filmet amit én szeretnék, a szexuális kultúráról pedig egyenesen jobb ha nem is beszélek...

Meguntam, hogy csak adok, de kapni nem kapok.

A 11 éves kapcsolatom pedig a Gyerekeim miatt lett 11 év, különben csak 3 lett volna.

2012. szept. 23. 09:07
 14/28 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Na ez viszont ne haragudj, de téged minősít. Ha te mindenedet képes vagy odaadni egy nőnek, akkor a te feladatod is valahol tudomására hozni, hogy azért visszafelé is várnál valamit. Ha birkán tűröd hosszú, akár tizen évekig ezt, akkor ne haragudj, de így jártál. A saját tapasztalatom az, hogy nagyjából fél, de nagyon max egy év alatt kiderül az, hogy a két fél mennyire tud összecsiszolódni, milyenek a kilátásaik a jövőre nézve.
2012. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#14:

Nem tűröm birkán.

Ha megfigyeled a leírást, egy embertípust jellemez.

Kevés az ilyen embertípus mint én is.

Nálam a remény hal meg utoljára, és képes vagyok többször megadni a lehetőséget.

Nagyon kompromisszumképes vagyok, de vannak olyan dolgok amiket magam sem tudok legyőzni, vagy változtatni a másikon.

Nem kell félreérteni, a változtatásokat olyan dolgokra értem, ami a páromnak is jó.

Tehát nem arról van szó, hogy ráeröltetem mit főzzön, vagy főzzön ha nem tud, vagy mosson minden nap amikor nem szükséges.

Tehát nem ilyen dolgokról van szó.

2012. szept. 24. 09:23
 16/28 anonim ***** válasza:
ejde raersz kisregenyt irni, bazz :)
2012. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Magyarul te egy szép, belsőleg szeretnivaló, jókedélyű, nőnek és anyának tökéletesen megfelelő hölgyet keresel, aki szellemileg tiszteletreméltó (kreatív), és élvezet vele lenn, mert kiegyensúlyozott (mindig mosolyog).


Ez kishíján mesefigura kategória, és természetesen minden férfi pont ilyen nőt szeretne. Ezért ha egy kicsit is logikusan belegondolsz, akkor rájöhetsz a következőkre:


A mai magyarországon amilyen ritka egy ilyen nő, arra a néhány példányra már biztosra veheted, hogy már vagy rég lefoglalta egy minőségi pasi, vagy akkora a versengés érte, hogy nem téged fog választani párnak, mert megteheti, hogy egy világszuper pasit válasszon.


Mint mindent, a párkeresés esélyeit is a kereslet-kínálat aránya határozza meg.

2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Ez nem mesefigura...

Igen, igazad van, hamar elkelnek ezek a nők, csakhogy a férfiak kihasználják őket, csicskának nézik, de az ilyen típusú hölgy annyira tele van érzelmekkel, hogy fél kilépni a kapcsolatból, vagy nem szeretne egyedül maradni.

És tévedsz, mert vannak ilyenek, közelről sem tökéletesek, csak leírás alapján tűnik annak.

Úgyan is ha nem viszonozzák amit adni képes, "befordul", nem ad többet mint amit kap.

Ez egy ember típus.

2012. okt. 1. 14:06
 19/28 anonim ***** válasza:

Pont ilyet úgysem találsz, mivel olyan hogy tökéletes nincs és nincs kapcsolat kompromisszum nélkül. Az más hogy az alap tulajdonságokban passzolni kell. pl ez a bulis nem bulis, otthon ülős vagy nem.

Ja és szerintem is kicsit túl bonyolítod a dolgokat.

Amugy szerintem ez a ne kiesgészítség egymást megcáfolnám. Én a férjemmel több mindenben különbözünk. Pl ő egy álmodozó típus akinek rengetek irreális ötlete van. Én viszont nagyon racionális vagyok és két lábbal a földön járok. Ebböl a szempontból jó hogy én ilyen vagyok mivel ha ugy van vissza rántom a földre. Neki nagyon jó az üzleti érzéke viszont nekem semmi. Ö képtelen a háztartásban bármire is figyelni, akkor mosna ha elfogyott az összes ruhája (bár lehet akkor is inkább újat venne), viszont én nagyon szeretek róla gondoskodni és a háztartást vezetni stb.... Szóval ilyen dolgokban nagyon jó hogy mi épp kiegészítjük egymást és nem ugyanolyanok vagyok.

2012. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Van egy munkatársam, ő kb. pont ilyen, mint amiket leírtál... :D
2012. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!