Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti elhagynátok párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elhagynátok párotokat mert kiment külföldre dolgozni hogy a jövötök jobb legyen és csak 8 9 hetente megy haza 1 hétre és félévente 2 hétre?

Figyelt kérdés
Mert én ebbe a szituba vagyok és nem bírja szakítani akar velem mert egyedül érzi magát meg nem is nagyon beszél velem mit tudnák tenni szerintetek hogy ne így legyen

2012. szept. 10. 19:26
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
menj utána....ahol ő dolgozik találnál munkát te is.
2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk vállalj munkát itthon. Mert egy kapcsolatban nem minden a pénz...
2012. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy te most a fiú vagy vagy a lány? Korotok?
2012. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én megpróbálnám és bírnám ameddig bírnám...de nem adnám fel rögtön
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok és én dolgozom külföldön egy ideje és neki még suli van úgy beszéltük meg még suliba jár addig kint vagyok és utánna haza költözöm addig összegyüjtök egy kis lóvét de már máshogy érzi nem úgy ahogy megbeszéltük 22 vagyok és már az eljegyzést is terveztük a nyárra
2012. szept. 10. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nyelvtanból neked is lenne mit tanulnod, bocs.

A lényeg: sajnos fontos ma a pénz, de fontosabb, hogy a szeretett lánnyal legyél. Ha ezt egy éven át eljátszod, hogy gyakorlatilag 2-3 havonta láthat, ne csodálkozz, ha majd mehetsz a pénzeddel keresni más lányt, mert így eljegyzés nem biztos, hogy lesz.

Neki egy párkapcsolat kell, egy barát, aki mellette van, és nem csak valaki a távolban, akit szinte sosem lát. Nemes dolog, amit csinálsz, de fiatalok vagytok, ő is, nem egy virtuális szerelem kell neki, hanem egy srác, aki suli után törődik vele, aki öleli, csókolja...

Az oké, hogy megbeszéltétek, de az eféle megbeszélés meg ígéret csak akkor ér valamit, ha tudja ténylegesen, hogy mit is jelent ez. Honnan tudta volna előre, hogy milyen sz*r lesz ennyi idő a szerelme nélkül?...

Szóval ha ezt a munkát valóban úgy érzed, hogy kettőtökért csinálod, és nem csak magadért, akkor sürgősen változtass a terveiden, mert jelenleg melletted ő nem kapja meg azt, amit egy kapcsolattól meg kéne, hogy kapjon.

2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatalok vagytok, nem kell elsietni a dolgokat. Kimehetnétek együtt is külföldre dolgozni, miután ő is befejezi a sulit. Így kipróbálhatnátok azt is, hogy akkor is működik-e a dolog, ha együtt éltek és dolgozni kell meg ott vannak a mindennapi problémák. Addig kereshetél itthon valami munkát és mellette lehetnél.

Próbáld ezt így megbeszélni vele és ha még így is szakítani akar, akkor azt jelenti, hogy ez csak egy kifogás volt és neki nem kell már ez a kapcsolat.

2012. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na pont jo helyre tevedtem.

Akkor jol figyelj en kint elek par eve kulfoldon es otthonhagytam a bnomet akit meg most is ugy szeretek mint az elejen 6 eve volt az eleje...sokat voltunk kulon mivel pont egyetem elott jottunk ossze es en egy tavoli egyetemre szerettem volna bejutni mivel legjobb baratom is odajart...persze sikerult felvettek volna sajat varosomba is de el akartam szakadni a szuloktol...es erettsegi utan jottem ossze vele...nem indult komolynak a reszemrol de felole igen...jott a golyatabor egyetemi bulik...stb nem voltam vagyok egy csunya fiucska es persze eleg sokminden tortent velem abban az idokben.es mindenrol tudott mivel nem tartottam magamban...es egyutt maradtunk azutan sose csaltam meg igy men egyetemrol minden heten hazajartam hozza mindig ugy vettem fel az oraimat h mar csutortokon szerdan hazamehessek mindent egybezsufoltam...szerettem nagyon...de persze ott volt a feltekenyseg a reszerol es az enyemrol is...ami mindent elrontott..egyetem utan nem latszott olyan rozsasnak a helyzet...ezert eldontottem kimegyek kulfoldre o jon utanam kesobb ah befejezi a sulit...itt minden klappol.gyonyoru lany persze h mindenki megnezi ezert is feltekeny voltam vagyok epp ugy o is...mivel egy magamutogato hivalkodo pocs vagyok...eddzegetek szerencses genetika...szoval kijottem de mar akkor feltekeny voltam ez elrontotta majdnem szakitottunk is de a vegen hazamentem es kijott hozzam...nagyon rosszul indult sokat veszekedtunk emiatt a kulon toltott ido miatt 12 kilot fogytam...de meg igy is szeretett persze mondhatni oruletesen kirohanasai voltak.szoval nyaralgattunk itt mar azert volt penz es ugy dontott hazamegy mikor meg szarul mentek a dolgok, pedig kezdtunk egyenesbe jonni.sot alig birt itthagyni de mar ugy donott.meg 1.5 evig voltunk egyutt igy tavkapcsban hol o jott hol en mentem imadott en voltam a mindene minden korul csak en forogtam neki... h allitsa be a hajat a kormait ez igy jo ez ugy...es akkor jott a gebasz...hazamentem es megtudtam h olyat tett amit nem kellett volna...nem csalt meg nem ilyenre kellett gondolni...na en ekkor kiabrandultam es szakitottam de csak hirtelen felindulasbol...meg ment a huzavona h szeret en is szerettem persze...es mikor eszbekaptam h erte hazakoltoznek(kockaztatnek mar akkor volt par milla savingem)akkro mar keso volt elveszitettem h meg mindig szeret o is meg en is ot.......na nekem szart se ert csak tonkretette az eletem...a penz lenyeg?persze h lenyeg de nem ennyire...igy most egyre tobb penzem van amivel kitorolhetem a seggem honapokig...de ot mar nem kapom vissza...szenvedett honapogik tullepjen rajtam most rjatam a sor...egy dolog segit egy masik lany de ezt sztem majd te se akarod..remelem ez radobbent teged h szarul dontessz

ui:egy erzeketlen fereg voltam ezelott de ez radobbentett sokmindenre becsuld meg amid van ha anyad ha baratod ha baratnod apad barki ki tudja mikor latod utoljara..

2012. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!