Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy tényleg akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy tényleg akkor talál ránk a szerelem amikor nem is várnánk?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy ha majd a legkevésbé számít rá az ember, ha majd nem gondol rá stb. akkor jön majd. Vagy ez csak nyugtatás,figyelemelterelés?!

2012. szept. 10. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Természetesen NEM igaz.


Ezt nyugtatásként mondják, mert nem merik megmondani, hogy "sajnos nem vagy szép, ne legyenek túl nagy elvárásaid". Ezt nem bántásból mondom, tényleg így van.

Fél életem elment azzal, hogy ilyen baromságokat elhittem.

2012. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ez volt. Olyan helyzetekben találkoztam a (mostmár ex) barátaimmal, mikor abszolút nem is gondoltam pasizásra, vagy olyankor mikor már feladtam, hogy összetalálkozok a kiszemelttel.

22/L

2012. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg jó nő voltál, és legyeskedtek körülötted. Sokaknak viszont senki sem jut, és általában őket nyugtatgatják, hogy "maaajd amikor nem is várnád, eljön". Nekem még 30 évesen is képesek ezt mondani.
2012. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez véleményem szerint egy önmagát megvalósító jóslat-szerűség. Amíg görcsösen akarod a kapcsolatot, addig nehezen tudsz ellazulni, feszült vagy, és ezt mások is megérzik rajtad. Ez gyakran amiatt van, hogy kevés az önbizalom, nincs önazonosság és nagy a társadalmi nyomás.

Ha túl tudsz ezeken lépni, megtanulod szeretni magad, jól érzed magad, biztos vagy saját magadban, akkor másokban is könnyebben észreveszed a valódi értékeket, és mások is jobban érzik magukat a társaságodban.

Van egy jelenség, aminek ugyanez az alapja: rengeteg fiú/férfi, köztük magam is, azt tapasztalta, hogy miután barátnője lett, sokkal jobban "tapadtak" a csajok. De ez nem is csoda: a kapcsolat előtt görcsös, félénk, kanos, gátlásos voltam, utána viszont óriási lökést adott az önbizalmamnak az, hogy komoly barátnőm lett. Fesztelenebb, lazább és kiegyensúlyozottabb lettem, és olyan lányoktól is jöttek a flörtök, akikre rá sem mertem volna nézni azelőtt.

Szóval abszolút nem garancia, hogy ha nem számítasz rá, akkor jön a szerelem, hanem szerintem a saját hozzáállásod és "kisugárzásod" az, ami taszítja vagy vonzza a jelölteket. A három kulccsszó: önazonosság, önismeret, önbizalom :)

2012. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A nők válaszát ne hidd el, mert hiteltelenek.


A nők semmit sem csinálnak párkeresésnél, hanem csak várnak. A férfiak keresik és szedik fel őket.

2012. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!