Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy addig ameddig valaki nem fogadja el saját magát, nem talál rá a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

remélem nem, de én speciel így vagyok vele..

17/L

2011. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igaz. Egy kapcsolathoz kell az önbizalom.
2011. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is igaz. Persze ez nem jelenti azt, hogy amint elfogadtad magad, máris lesz valakid.
2011. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, ha csúnya akkor semmiképp, ha szépfiú akkor viszont simán
2011. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Moszuke ***** válasza:
van benne valami.
2011. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy 100%-ban elégedett legyél magaddal, az nem túl gyakori, de azért nagyjából ki kell hogy legyél békülve magaddal, és kell hogy legyen önbizalmad. Azért van rá szükség, mert ha nem bízol abban, hogy megérdemled a párod, és hogy elég jó vagy neki, akkor nem tudsz majd eléggé bízni benne. A bizalmatlanság pedig aláássa a kapcsolatokat.

23/L

2011. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor nekem sosem lesz senki valószínűleg.. :)
2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nemigaz hogy ha csunya akkor semmiképp. a csunyaság is relativ, és ha bármilyen vagy de elfogadod magad tudod mi az ami neked számit amit keresel a másikban akkor felfog rád figyelni az akit keresel és aki téged keres!

szal igen igaz szerintem!

(velem is igy történt: attól a pillanattól fogva, hogy elfogadtam, hogy ilyen vagyok, és elhittem magamról, hogy igenis lehet nekem is barátnőm, onnantól sokkal több lehetőségem esélyem akadt lányokkal ismerkedni, és erre a váltásra bő 1 évvel összejöttem első barátnőmmel, immár több mint 8 hónapja, és remélem még sokáig együtt is leszünk :) )

21/f

2011. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ez azért barokkos túlzás,de van benne valami:)
2011. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember aki teljesen ki van békülve magával..

Önbizalom nagyon fontos, nem hiszem, hogy addig nem jön a szerelem, mert van olyanoknak is kapcsolata akiknek valami bajuk van magukkal vagy semmi önbizalmuk nincs.


Mondjuk ha ez 95%ban igaz akkor nem sok esélyem van a szerelemre...


20/l

2011. máj. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!