Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szerelmes férfi nem szivesen van otthon az élettársával?

Figyelt kérdés

Nem, nem panaszkodni akarok, csak kivàncsi vagyok, pàrommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Pär napja este fél 8-8 fele ér haza, pedig 5-ig dolgozik. mindig bennmarad munka utàn, de most még tovàbb odavan. Tudom, hogy nem csal meg, mert bàtyàm is ott dolgozik, és együtt szoktak hazajönni! Csak kivàncsi vagyok, mi lehet az ok! Persze nem fogok emiatt rinyàlni neki, rà bizom, mit csinàl:) Tudom, hogy szeret, làtom a szemében,és be is bizonyitotta màr nem egyszer! Mit gondoltok erröl?

Ja, 15 hetes vàrandos vagyok:)



2012. szept. 13. 15:55
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Nem is igazán értem, hogy mi itt a kérdés....


Elvileg minden rendben van vele csak 8 körül ér haza....később és elvileg bátyád is ott van.


Mi lenne ha szépen megkérdeznéd tőle??

Ha jó a kapcsolat akkor az ilyen dolgokat szépen meg lehet beszélni...

2012. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de nem adott megfelelö vàlaszt, le is zàrtam a témàt, de kivàncsi lennék tapasztalatokra, véleményekre, a mebeszélésen tul vagyunk màr:) Egyébként én boldog vagyok vele, és tudtommal ö is velem, mégis fura...Félek, hogy el fog tàvolodni!
2012. szept. 13. 16:02
 3/12 ASOT ***** válasza:
Nade mi volt a válasza, miért jár haza később?
2012. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:

Nem szoktak munka után inni valamit a tesóddal?


Otthon minden jó?


Nem lehet h hiányolja a szexet?

2012. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs sok munkája? Nem fizetnek túlórát? Lehet, hogy csak gyűjtögetni szeretne a baba érkezése miatt.
2012. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itthon minden oké, megvan a harmonia, nem vagyok hàzisàrkàny tipus:) Igen, sörözni zoktak a kollegàkkal:)Szex van amennyi belefér, bàr legtöbbször én kezdem, van, amikor ö "tàmad":))))Nem mindig tuloràzik, egy héten max kétszer:) Igyekszem mindent megadni neki, mire hazaér, kész meleg kaja vàrja, és minöségi szex, szeretet, megértés, kedvesség, azt mondja, még nem volt senkivel sem ilyen boldog, anyukàja is igy vélekedik, ö is kedvel (ami kölcsönös:))
2012. szept. 13. 16:21
 7/12 ASOT ***** válasza:
Hát ebben a kapcsolatban pedig én nem látok hibát...
2012. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, én se:) Csak furi! Volt màssal is igy?
2012. szept. 13. 16:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Velünk is volt már ilyen és én is voltam olyan hülye, mint te és magamra vettem. Megbeszéltük, és több oka is volt, de egyik sem velem kapcsolatos. Egyszerűen annyi volt, hogy a sörözéskor is a munkáról beszélgettek, mert épp egy izgalmas projekten dolgoznak. Plusz a párom mondta, hogy végre úgy érezte, hogy megteheti, szeret eljárogatni, igazi társasági ember és azt mondta, hogy az a legjobb, hogy mellettem úgy érzi, hogy támogatva van, nem kell attól félnie, hogy majd cirkusz lesz egy kis sörözésből. Fel sem merült benne, hogy azért maradna tovább, mert velem nem akar lenni, csak épp így alakult. És at is hozzá tette, hogy még soha ilyen jó dolga nem volt, mint velem, és ha úgy érzem, hogy túl kevés időt töltünk együtt, akkor majd odafigyel erre jobban.

Nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, de mi lenne, ha nem azt kérdeznéd, hogy miért jön haza később, csak megmondanád, hogy szeretnél egy estét vele tölteni é nem letámadni, hanem beszélgetni vele. Hogy mi van éppen a munkahelyén, min dolgoznak, meg, hogy mihez lenne kedve. Mert lehet, hogy az nem nagy program, hogy otthon üljetek, de ha te szerveznél valami programot, akkor rohanna...

2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolso, nem mondtam egy szoval se, hogy énmiattam lenne ez! Tàmogatom én is teljes mértékig amiben tudom! Nem tudom egyébként, miért hülyéztél le, de mind egy:)
2012. szept. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!