Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzelmek tényleg ennyire befolyásolják a szivet?

Figyelt kérdés

hogy pl tegyük fel hogy szerelmesek vagytok valakibe,de tudjátok hogy úgysem kaphatjátok meg (mert pl az egy külföldi tv-sztár vagy egy celeb vagy bárki..)és amikor rágndoltok,de eszetekbe jut,hogy úgyse lehet a tiétek,elkezd fájni a szivetek?

mármint itt nem metaforára gondolok,hanem szószerint fáj,mintha hirtelen nagyon gyorsan kezdene el dobogni és annyira gyorsan hogy már érzitek hogy nagyon fáj :S

ilyen volt már veletek?


2011. júl. 21. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Különben miért alakult volna ki az a tévhit, hogy a szív hordozza az érzelmeket?
2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2011. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
KOROD?kIBE VAGY SZERELMES?
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem ilyen akkor volt, mikor szakítottunk barátnőmmel és két hétig magamalatt voltam... Szóval létezik.
2011. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

22:37 nagyon sajnállak :(

22:34 öö tudom hogy hülyén hangzik de Justin Berfield-be :$

aki nem ismeri,akkor annak elmondom,hogy a Már megint Malcolm című sorozatban ő játszotta Reese-t

és mindig mikor rágondolok,belül megszólal egy hang hogy Mi a fenét akarok tőle,végülis egy 25 éves felnőtt ember,ráadásul kint él Amerikában,és olyankor mindig fáj a szivem és nagyon rossz :S

egyébként én 13 vagyok

és félek,hogy ha így folytatom,nem is leszek másba szerelmes,és folyton csak rá fogok várni,hogy hátha egyszer megjelenik előttem fehér lovon,és ezért nem veszem észre ha valakinek tényleg tetszem és 80 éves koromra még mindig csak várni fogok az elérhetetlenre és tökegyedül leszek és egy zsémbes öregasszony leszek,3 macskával :(

2011. júl. 21. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

majd elmúlik. tényleg. ez rajongás,nem szerelem. ahhoz hogy szerelmes legyél ismerned kell közelebbről. ha nem nézel róla képeket meg videókat teljesen kitörlöd midnenhonnan, egy hét és elmúlik.


a kérdésedre válaszolva:igen,ha a szerelmem megbántott, akkor fizikailag úgy éreztem mintha valaki puszta kézzel kitépte volna a szivemet.

2011. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez de aranyos. :) Ne aggódj, ez a te korodban normális.. El fog múlni, és lesz igazi barátod, akibe tényleg szerelmes leszel. :) Az emberek nagy része átmegy ezen, nincs ezzel semmi baj.
2011. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat :))

hát csak az a baj hogy nincs szivem kitörölni :'(

meg az a baj hogy már volt eddig egy barátom de belé nem voltam szerelmes :S

2011. júl. 21. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
hát így 13 évesen ez fura. a lényeg, hogy igen, tud fájni. bár olyan személy miatt, akihez közöd is van/volt. körülírni nem tudnám, hogy mit érez ilyenkor az ember. mintha nem férne el a mellkasodban és szét akarna szakadni. személy szerint ezt éreztem.
2011. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

énis kb ://

és próbálom elfelejteni,de mindenről ő jut eszembe,pl kinézek az ablakon,látom a zöld füvet és eszembe jut milyen szép zöld szeme van :(

2011. júl. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!