Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit érzek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit érzek!?

Figyelt kérdés

A lánnyal már a mélyebb ismerkedés fázisában tartunk. Ő egy kedves, igazi szeretetre méltó teremtés. Nagyon szépnek tartom, nagyon kedvelem a természete, és a belső tulajdonságai alapján, szívem szerint órákig csak nézném, vagy csókolnám, vagy bármi egyéb (!trolletető!). Úgy érzem, hogy bárkinél jobban szeretem, és bízom benne. De mégsem érzem magam szerelmesnek...


De miért, mikor mindig ilyen lányra vágytam?! Ennyire kiölték belőlem a csalódások a szerelmet? Megfogalmazni sem tudom, de biztos van olyan, aki érti, hogy mire gondolok. Magam sem tudom, mi zajlik bennem.


(Neki sem vagyok közömbös.)



2012. szept. 15. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Pedig szerintem te belezúgtál...:D
2012. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az baj, ha ennyire nem vagyok tisztába vele... :D Pedig már lepottyant a tojáshéj a seggemről.
2012. szept. 15. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleinte én is hasonlóan voltam párommal. Nem kicsit stresszeltem, hogy mi lesz, ha nem fogom azt érezni, amit kell. Most már egyre jobban érzem, hogy szeretem =)

Szóval ne aggódj, vannak ilyen lassabban kialakuló szerelmek.

2012. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!