Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkretette a haverságunkat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretette a haverságunkat a szerelem?

Figyelt kérdés
Nyáron "csapodott" a bandánkhoz egy csaj aki itt lakott az utcában. Tök jól elhülyéskedtünk az 1. hetekben. Azt egyik este kifejtette az érzéseit irántam hogy több vagyok neki mint barát..Ő együtt volt egy pasival másfél évig, és miattam ott akarta hagyni de én mondtam hogy nem kérek a szerelmi háromszögekből. Azt csak belevágtunk a dolgokba kezdetben elcsattant 1-2 csók csak a barátja állandóan jött utánunk én mondtam hogy rendezze le azt utána tárgyalunk. Titokban átéltünk 1-2 forró estét de faszikám csak nem akart lekattani. "Havercsaj" egyik nap közölte hogy neki ez így nem játszik. Utána minden ismerösömnek azt terjeszti mekkora szemét vagyok hogy csak kihasználtam stb. De én az elején le ültem vele beszélni hogy milyen feltételek kellenek egy kapcsolathoz. Azóta nem beszél velem és el van. Tűnve valamilyen szinten hiányzik mert szoros kapcsolat alakult ki köztünk. Hogy tudnám elintézni hogy a haverság megmaradjon?

2012. szept. 17. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le, én emiatt jobban aggódnék: "Utána minden ismerösömnek azt terjeszti mekkora szemét vagyok hogy csak kihasználtam stb."
2012. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezután nem lehet. Ha ereztel akkor biztos nem, ha alany is erzett akkor sem(bar ezt az irottakbol ketlem) de ha egyikotok sem, akkor lehet, de mar nem olyan mint regen.
2012. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.Biius válasza:
ebböl barátság már nem lenne..az ö részéröl sem meg a tiédröl sem. hiányzik neked azért akarzs a közelébe lenni.de ez nem jo..mindennap látnád . de ott vannak az érzések amiket nem hagynak..ink ne keresd a társaságát. ebböl már nem lesz semmi.a csaj szo szerint kihasznált. :sss
2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!