Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiú melyikre gerjednek jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú melyikre gerjednek jobban?

Figyelt kérdés

Arra, ha egy lány okos de nem annyira szép?

Vagy egy szép lányra, aki nem annyira okos?



2012. szept. 17. 13:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

Okos?


Ezt nem igen értem. Ha arra gondolsz hogy full 5-ös érettségie volt, az még nem ok arra, hogy különb mint aki mondjuk megbukott (mármint szerelmi téren).


2 ugyanolyan értékelést kap, legalábbis én ezt picit se veszem figyelembe, ha full hülye mondjuk a matekhoz.


Inkább legyen "tipikus" csaj átlagos külsővel. 3-4 kg felesleg előny (hogy ne legyen lapos has, de mire jó a szalonna esténként..) (ragaszkodás, féltésérzet, szerethiány, zárkozottság rejtett vagánysággal nagyonnagy előny.) pici popó pici mell (ez csak az "álomcsaj" vagyis nem döntő jelentőségű)


Ami nem jöhet nálam szóba, sőt el is kerülöm:

- Aki 15-16 éves korában már 3-4 pasival volt. (úgy hogy már felnőtt)

- Elvan szállva a külsejétől, vagy esetleg a belsejétől.

- Többnek érzi magát, mint a másikat, vagyis egy párkapcsolatban jobban szeret "kapni" mint "adni", vagyis nem a kölcsönös "szeretetkielégítés" hanem az önző, saját szeretetére gyúr ezzel együtt a kapcsolatot is elvárja hogy 100%-ban a pasi kezdeményezzen, ugyanakkor mással is flörtöl, vagy éppen egyszerre több pasit fűz (ez esetben én mindig kilépek a 2 tűz közül, így max csak 1 marad neki.)


Mert általában úgy van, én kezdeményezek, a csaj "dönt" és "éreztet" valamit. Ha ezt nem teszi, akkor én nem fogok feles köröket futni nála, főleg nem ha több emberrel (akár csak 1-el) folytonosan flörtöl.

2012. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Kb. mint a csajok, arra.

Nézzen ki a fiú jól, az mindegy ha kettőig is nehezen számol el.

2012. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy kinek mi a szép.Én egy olyan lányt szeretek,aki biztosan nem bombázó,de számomra szebb bárki másnál...és okos is.


A baj csak az,hogy nem merem megszólítani sem,magától,pedig nem fog rájönni,hogy mit érzek.Előbb utóbb összefut majd valami tökös kőbunkóval,én pedig megundorodok majd tőle egy életre

2012. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Figyelj, szerintem szólítsd meg.

Mi lehet? Max nem jössz be neki,.de akkor se azon fogsz életed végéig gondolkozni, hogy mi lett volna, ha...

2012. szept. 17. 14:57
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha így állsz hozzá és itt siránkozol, akkor kettőtök közül (kőbunkó srác és te) te vagy a szánalmasabb, azt ugye tudod...?

Kerül valamibe megszólítani? Nem.

Van vesztenivalód? Nincs.

Akkor mire vársz? Ja, hogy nem mered. Akkor legalább ne sírnál itt, mint valami anyámasszony katonája! Ha nem teszel érte, akkor ne is várd el, hogy észrevegyen, és siránkozni is felesleges.

Nem, én sem vagyok a csajok álma, sőt. Kaptam is sok elutasítást. Na és akkor mi van?:D Nem áll meg a Föld:D

2012. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha nem mered megszólitani akkor pancser vagy.

Vörös a csaj?

2012. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Mondjátok már el, mi az, hogy vörös a lány.
2012. szept. 17. 15:28
 28/32 anonim ***** válasza:
A vörös lány mindent visz. Mint Tibi az Argoban.
2012. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%

Na ennyit az okos kérdezőről :D

A vörös lány azt jelenti: VÖRÖS A HAJA SZÍNE!

2012. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Hmm en eleg szep vagyok es mind az erzelmi mind az ertelmi inteligenciam jo :) akkor en most nagyon zsir vagyok?
2013. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!