Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy letérdeltetek?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonlo helyzetben?Szakított velem a csajom kb.2hónapja 2 év után! Volt utánnam egy pasi akivel találkozgatott de nem lett belöle semmi! Hála az istennek gondoltam!Talán van még esélyem nála!Gondoltam Én!Ugy is volt,hogy elgondolkozott rajta,hogy probáljuk meg ujra de még nem tudja!Én mondtam neki mindent amit ugy éreztem!Feleségül venném,vele élném le az életem!!!Elment következő hétvégén egy buliba ahol megismerkedett egy drogos kis köcsöggel akit Én ismerek!Erre nem vele jött össze!!! Ma meg jöttek velem szembe kocsival!!! Na most letérdeltem igazán!!!! Mi a faszt csináljak!Kivagyok!!!
2012. szept. 16. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, templomban.
2012. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tedd túl magad rajta.. ha neki egy drogos kis köcsög kell akkor nem tudsz rajta változtatni..
2012. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én még templomban sem csak most!!!
2012. szept. 16. 18:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kurv@ hogy egy csöves drogossal jön össze akkor megérdemli hogy korán teherbeessen és egy lakókocsiparkban igya halálra magát.

De legközelebb azért ne mond azt neki hogy feleségül is vennélek, mert az általában ilyesztő fiú és lány számára is.

Minden jót tovább férfi társam.

2012. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok változtati csak rohadtul fáj,hogy mással látom!!! Megörűlök!!!
2012. szept. 16. 18:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos érez irántad valamit a csaj,de lenni nem akar veled, lehet még élni akar és csak megijeszted ezzel a feleségül vennéd dumával...huzza az agyad is hogy megtartson mert elveszíteni nem akar mert 2 év az 2 év..de szerintem hagyd a fenébe, tojd le magasról akkor lehet ki akar majd veled békülni..
2012. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18/lány voltam
2012. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én tudod mitől őrülök meg? Lunar Pool játék zenéjétől, HI-HE-TET-LEN.
2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én 33,Ő 32 éves csaj!Nálunk már téma volt,hogy felésül veszem!Ő szerette volna!Gyereket akart tölem!!! Én erre mondtam Neki,hogy elveszem most!!! Erre egy ilyen drogos kis köcsöggel!Nem is értem!!! Letérdeltem!!!
2012. szept. 16. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
vedd felésül, az tuti megoldás, engem is vettek már FELÉSÜL. =)
2012. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!