Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem levegőre vagy...

Mikor vihetem levegőre vagy sétálni? El fog múlni? Volt még valaki ilyen helyzetben? Remélem nem lesz semmi baj!

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 2 hete, hogy kisfiam megkapta a 15 hónapos oltást. Rá 2 napra elkezdett folyni az orra és köhögött. Megnézte a doktornéni, azt mondta az oltás mellékhatása valószínű. Múlt hétfőn belázasodott, aztán elmúlt. Most péntek óta minden este lázas. Volt tegnap a doktornéni megnézni, nem talált semmit. Azt mondta még 1-2 napig eltarthat.
2012. jan. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magas láza van, én nem szoktam kivinni a gyerekeimet (max. ha orvoshoz viszem), hőemelkedéssel viszont megfelelő időjárás esetén igen. (Ha nincs nagy szél, vagy csapadék). És persze másfél évest babakocsiban.


Nem akarlak megijeszteni, mert lehet hogy nálatok nem így lesz, de egyik gyerekem ez után az oltás után lett annyira beteg, hogy antibiotikum lett a vége, mert sehogy sem jöttünk ki belőle...


Jobbulást minden esetre!

2012. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen tünetei voltak a babádnak, hogy antibiotikumot adott a doki?
2012. jan. 16. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk minden kijött. Már rég volt, így pontosan nem emlékszem, de azt tudom, hogy oltás után egy héttel lett láza, majd úgy tűnt, elmúlik, de két napra rá marha magas láza lett, amit szinte nem tudtunk csillapítani, meg pöttyös lett, meg torka bedagadt, szóval minden volt, ami csak lehet... És nem javult. Azt hiszem, két hétig volt beteg szegényke.

De túléltük. :o)


Azért azt fontos tudni, hogy minden gyerek máshogy reagál, szóval egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is hasonló lesz, lehet hogy tényleg ennyi, és egy-két nap múlva semmi baja...


Másik gyerekemnek pl. nulla tünete volt utána...

2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!