Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene eldönteni hogy most akkor milyen kapcsolatba vagyok vele, mennyire kedvel? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú regényért, tiszteletem annak aki hajlandó végig olvasni és köszönöm! :)



Azt hiszem kezdem az elején... Szóval tavaly nyáron jobban megismerkedtem egy lánnyal, akivel rögtön nagyon jó barátom lettünk... Együtt néztem vele filmet, meg az unokatesójával aki szintén lány, aki haverom tesója, eljárkáltunk sétálni, stb. Már akkor nagyon tetszett ez a lány, de mivel nagyon béna voltam még az egész csajozás témába, ezért csak barátok maradtunk. Telt az idő, megtetszettem egy másik lánynak, akivel össze is jöttem, egy hónapra, így el is felejtettem a másik lányt.

Miután szakított velem a lány akivel összejöttem, utána valahogy nem találkoztunk olyan sokszor a másik lánnyal, mert hát nem volt okunk, csak barátok voltunk. Aztán most az idén tavasszal, meg nyáron megint sokat lógtunk együtt, bulikba voltunk, gitároztam neki, sétáltunk, stb, persze ekkora már csak barát szerepet szántam neki, pedig tetszett. De ahogy egyik nap otthon ültem, arra lettem figyelmes hogy már egy hete ő jár a fejemben és rájöttem hogy fülig beleszerettem a sok együtt töltött idő alatt, de titkoltam. Aztán mikor este jöttem haza, az jutott eszembe, hogy tudatom vele ezt, ezért egy rózsát raktam a postaládájába és írtam neki egy üzenetet facebookon, hogy reggel nézd meg a postaládát. :) Elmondtam neki azt is hogy szerelmes vagyok belé. Erre aztán mérges lett, és ezt követően nem válaszolt az üzeneteimre, nem beszélgettem vele. Szépen lassan megnyugodott, megint jóban voltunk, viszont nem igazán lógtunk együtt már, de én akkor is nagyon szerettem. Aztán egyszer csak összefutottunk egy buliban, ahol egész este vele voltam, meg unokatesójával. Ekkor már az egész baráti társaságunk tudta hogy szerelmes vagyok belé, ezért mindenki úgy is kezelt. Volt ott egy másik fiú is, aki korábban bejött neki, meg ő is a srácnak, róla mesélt, meg mondta hogy már nem érdekli. Pár óra múlva eleredt az eső, erre azt látom hogy ölelkezik azzal a sráccal, azt mondta azért mert fázott és jól esett neki egy ölelés. Nagyon rosszul esett ahogy ezt láttam, úgyhogy elment minden kedvem és hazamentem, azóta is bánom hogy nem vertem be egyet akkor annak a srácnak. Aztán ezek után próbáltam megértetni ezzel a lánnyal hogy mennyire szeretem, de a kapcsolatunk csak romlott. Haveromhoz eljártunk filmet nézni, négyesben, a lánnyal, a lány tesójával, haverommal, de már nem volt velem olyan kedves és szinte már barát ként sem tekintett rám. Csináltam egy bulit ahova őt is meghívtam, el is jött, de nem volt semmi változás, reméltem hogy megbeszélhetem vele ezt az egészet, de SOHA nem akart erről beszélgetni, mikor többiek vele akartak hagyni, akkor ment velük. Nem beszéltünk már többet, facebookon sem írtam neki, eldöntöttem, hogy ezentúl nem foglalkozok vele, mire a suli elkezdődött azt hittem kiszerettem belőle. De ahogy megkezdődött az iskola, egy busszal jártunk haza, először még csak nem is köszöntem neki, viszont következő nap ahogy lekéstem a buszt, láttam hogy egyedül álldogál ott. Észrevettem egymásra mosolyogtunk, oda mentem hozzá, mondta hogy ő is lekéste. Megvártuk a következő buszt, mellé ültem, elbeszélgettünk normálisan arról hogy kinek milyen a suli, nem látszott rajta már semmi, hogy utálna vagy akármi, megint normális volt. Hétvégén elmentem koncertre, unokatesója megkért hogy várjam majd meg koncert után, mert nem szeretne egyedül jönni a busszal este. Mentem a koncertre, aztán összefutottam ezzel a lánnyal, és vele volt akibe bele vagyok zúgva. Úgy döntöttünk együtt megyünk tovább. Ahogy álltunk a koncerten, az unokatesója, elkezdett piszkálni, akibe meg szerelmes vagyok, megszólal hogy "Fejezd már be, még a végén azt hiszik hogy ilyen béna pasid van." Aztán valahogy úgy lett, hogy egész este beszólogattunk egymásnak, de nem is úgy nagyon komolyan. Sértések voltak, de nem tűntek őszintének. Este mikor tartottunk haza, megint normális volt minden, ő is az volt megint velem. Pár nap múlva mikor megint együtt jöttünk haza iskolából, megint normálisan kedvesen beszélgettünk. Aztán mikor megint egy busszal mentünk, azt mondta a barátnőjének aki mögött mentem, és szintén ismerem, hogy "ülj le nehogy a ......(én) üljön ide!" Direkt úgy mondta hogy halljam, de nem tűnt nekem úgy mintha utálatból mondaná, hanem azért, hogy piszkáljon. :) Még mindig nagyon szeretem és imádom mikor ilyeneket mond, mert tudom hogy csak piszkálódásból mondja. :D Amikor kettesbe vagyok vele, nagyon normális és látszik rajta hogy nincs semmi baja velem, mások előtt meg direkt piszkál. Nekem úgy tűnik hogy ő is bír engem, de nem tudom hogyan, nem úgy mint egy barátot, de nem hiszem hogy bejövök neki vagy valami, de tudom hogy kedvel, érzem és valamiért úgy érzem, hogy még fontos szerepet fog betölteni a jövőmbe és mindig remélem hogy a vége úgyis az lesz ennek az egésznek hogy össze jövök vele, még ha hónapok kérdése is. :)


Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek teszek neki? :) Minden kommentelő zöld kezet kap. :)



2012. szept. 19. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én végig olvastam!!! Jó tanács: legközelebb központozz, mert így nagyon összefolyik.


Amúgy: bár lány vok, egyáltalán nem értem ezt a viselkedést. Azt mondanám, játszik veled, és nem érdekled komolyan csak hízeleg neki a rajongásod, növeled az önbizalmát. Egy biztos: egy szerelmes lány nem ilyen.

2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Hát őszintén? Szerintem csak húzza a mézesmadzagot előtted, fenntartja az érdeklődésed mert a lányok általában szeretik ha udvarolnak nekik és odafigyelnek rájuk, de szerintem ez nem korrekt már rég meg kellett volna mondania neked, hogy mit is érez igazából. Kérdezz rá és beszéljétek meg és továbbra is csak "kelleti" magát akkor szerintem felejtsd el és próbálj mást keresni :)
2012. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy elolvastad! De már nem viselkedek vele úgy mintha rajonganék érte, direkt úgy csinálok mintha nem érdekelne különösebben, úgyhogy ezt már nem teheti velem. :) Mégis mikor velem van nagyon normális, viszont amikor valami barátnője is ott van aki ismer, akkor meg oltogat, mintha azt akarná, hogy a barátnője nehogy azt higgye hogy bejövök neki. :D
2012. szept. 19. 17:11
 4/16 A kérdező kommentje:
Második, Kár hogy nem hajlandó megbeszélni ezt, én viszont mégis arra várok hátha valami csoda folytán megtetszek neki még ha időbe is telik, ezért nem is szeretném erőltetni ezt a témát, mert úgyis az lenne a vége hogy csak barátok legyünk, viszont így a beszélgetés nélkül lehet hogy meg az lesz a vége hogy rájön hogy nem is vagyok olyan rossz pasi. Tudom hogy túlságosan sokat várok és hogy nem kéne ennyire reménykednem de valamiért mégis teszem, mert hiába próbáltam kiszeretni belőle, az lett a vége, hogy azt hittem nem szeretem már, de később rájöttem hogy csak magamat csaptam be és bemeséltem magamnak. :) Mással egyszerűen nem tudom magam elképzelni és egy lány sem tudja felkelteni az érdeklődésemet csak ő, pedig előtte minden lánynak sikerült valahogy, most viszont csak ő érdekel és csak vele tudom elképzelni magam. Olyan hülye vagyok... xd
2012. szept. 19. 17:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem is tudom, igaziból lehet, hogy kihasználja az érzéseidet. Mármint elmondtad neki, és élvezi, hogy foglalkozol vele... Még ha nem is mutatod k, gondolhatja, hogy a dolgok nem változnak egyik napról a másikra. Én lány vagyok, és fordított helyzetbe. Nem vallottam neki szerelmet :D Hanem ő lesmárolt, ami valljuk be, egészen egyértelmű utalás. Én már hónapok óta szerelmes vagyok belé, nagyon. És most úgy néz ki, hogy csak kihasznál, Rossz. Összetöri a szívem. Ne engedd, hogy a tiéd is összetörjön :(
2012. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Késő... Már széttörött, aztán a darabok is széttörtek és annak a darabjai is és így a végén csak por maradt a szívem helyén... :DD Habár kezdtem jobban lenni, de most megint rossz. Úgy vagyok vele hogy próbálok pozitívan gondolkodni és boldognak lenni, élvezni az életet, de közben állandóan kicsit mintha itt szúrna belül és mindig fáj, minden pillanatban. :) És hiába próbálom elfelejteni, hiába próbálnék más lányt keresni, nem veszek észre senkit még akkor sem ha az orrom előtt van, senki nem tetszik meg és mindig csak rá gondolok. Olyan szinten beleszerettem hogy senki más nem érdekel.
2012. szept. 19. 17:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 11. osztályos, ő 9. osztályos.
2012. szept. 19. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok: Pontosan ez van a sráccal is. A nap minden egyes másodpercében rá gondolok, olyan nehéz a suliban figyelni, mert még ott is ő jár a fejemben. Mikor megcsókolt... Nagyon sokat vártam rá, és megtörtént és boldog voltam. És az is vagyok, de ugyanakkor csalódott, mert tudom, hogy ki akar használni. Más mosd az agyam, és mást mond a szívem. Egy bunkó, és mégsem tudok rá haragudni, mert szeretem :( Tudom, hogyha megcsókol, nem tudok neki ellenállni :(
2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Téged legalább megcsókol, engem viszont még csak meg sem ölel meg semmi, én már annak is örülök ha kedves velem. :D
2012. szept. 19. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!