Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene eldönteni hogy most akkor milyen kapcsolatba vagyok vele, mennyire kedvel? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú regényért, tiszteletem annak aki hajlandó végig olvasni és köszönöm! :)



Azt hiszem kezdem az elején... Szóval tavaly nyáron jobban megismerkedtem egy lánnyal, akivel rögtön nagyon jó barátom lettünk... Együtt néztem vele filmet, meg az unokatesójával aki szintén lány, aki haverom tesója, eljárkáltunk sétálni, stb. Már akkor nagyon tetszett ez a lány, de mivel nagyon béna voltam még az egész csajozás témába, ezért csak barátok maradtunk. Telt az idő, megtetszettem egy másik lánynak, akivel össze is jöttem, egy hónapra, így el is felejtettem a másik lányt.

Miután szakított velem a lány akivel összejöttem, utána valahogy nem találkoztunk olyan sokszor a másik lánnyal, mert hát nem volt okunk, csak barátok voltunk. Aztán most az idén tavasszal, meg nyáron megint sokat lógtunk együtt, bulikba voltunk, gitároztam neki, sétáltunk, stb, persze ekkora már csak barát szerepet szántam neki, pedig tetszett. De ahogy egyik nap otthon ültem, arra lettem figyelmes hogy már egy hete ő jár a fejemben és rájöttem hogy fülig beleszerettem a sok együtt töltött idő alatt, de titkoltam. Aztán mikor este jöttem haza, az jutott eszembe, hogy tudatom vele ezt, ezért egy rózsát raktam a postaládájába és írtam neki egy üzenetet facebookon, hogy reggel nézd meg a postaládát. :) Elmondtam neki azt is hogy szerelmes vagyok belé. Erre aztán mérges lett, és ezt követően nem válaszolt az üzeneteimre, nem beszélgettem vele. Szépen lassan megnyugodott, megint jóban voltunk, viszont nem igazán lógtunk együtt már, de én akkor is nagyon szerettem. Aztán egyszer csak összefutottunk egy buliban, ahol egész este vele voltam, meg unokatesójával. Ekkor már az egész baráti társaságunk tudta hogy szerelmes vagyok belé, ezért mindenki úgy is kezelt. Volt ott egy másik fiú is, aki korábban bejött neki, meg ő is a srácnak, róla mesélt, meg mondta hogy már nem érdekli. Pár óra múlva eleredt az eső, erre azt látom hogy ölelkezik azzal a sráccal, azt mondta azért mert fázott és jól esett neki egy ölelés. Nagyon rosszul esett ahogy ezt láttam, úgyhogy elment minden kedvem és hazamentem, azóta is bánom hogy nem vertem be egyet akkor annak a srácnak. Aztán ezek után próbáltam megértetni ezzel a lánnyal hogy mennyire szeretem, de a kapcsolatunk csak romlott. Haveromhoz eljártunk filmet nézni, négyesben, a lánnyal, a lány tesójával, haverommal, de már nem volt velem olyan kedves és szinte már barát ként sem tekintett rám. Csináltam egy bulit ahova őt is meghívtam, el is jött, de nem volt semmi változás, reméltem hogy megbeszélhetem vele ezt az egészet, de SOHA nem akart erről beszélgetni, mikor többiek vele akartak hagyni, akkor ment velük. Nem beszéltünk már többet, facebookon sem írtam neki, eldöntöttem, hogy ezentúl nem foglalkozok vele, mire a suli elkezdődött azt hittem kiszerettem belőle. De ahogy megkezdődött az iskola, egy busszal jártunk haza, először még csak nem is köszöntem neki, viszont következő nap ahogy lekéstem a buszt, láttam hogy egyedül álldogál ott. Észrevettem egymásra mosolyogtunk, oda mentem hozzá, mondta hogy ő is lekéste. Megvártuk a következő buszt, mellé ültem, elbeszélgettünk normálisan arról hogy kinek milyen a suli, nem látszott rajta már semmi, hogy utálna vagy akármi, megint normális volt. Hétvégén elmentem koncertre, unokatesója megkért hogy várjam majd meg koncert után, mert nem szeretne egyedül jönni a busszal este. Mentem a koncertre, aztán összefutottam ezzel a lánnyal, és vele volt akibe bele vagyok zúgva. Úgy döntöttünk együtt megyünk tovább. Ahogy álltunk a koncerten, az unokatesója, elkezdett piszkálni, akibe meg szerelmes vagyok, megszólal hogy "Fejezd már be, még a végén azt hiszik hogy ilyen béna pasid van." Aztán valahogy úgy lett, hogy egész este beszólogattunk egymásnak, de nem is úgy nagyon komolyan. Sértések voltak, de nem tűntek őszintének. Este mikor tartottunk haza, megint normális volt minden, ő is az volt megint velem. Pár nap múlva mikor megint együtt jöttünk haza iskolából, megint normálisan kedvesen beszélgettünk. Aztán mikor megint egy busszal mentünk, azt mondta a barátnőjének aki mögött mentem, és szintén ismerem, hogy "ülj le nehogy a ......(én) üljön ide!" Direkt úgy mondta hogy halljam, de nem tűnt nekem úgy mintha utálatból mondaná, hanem azért, hogy piszkáljon. :) Még mindig nagyon szeretem és imádom mikor ilyeneket mond, mert tudom hogy csak piszkálódásból mondja. :D Amikor kettesbe vagyok vele, nagyon normális és látszik rajta hogy nincs semmi baja velem, mások előtt meg direkt piszkál. Nekem úgy tűnik hogy ő is bír engem, de nem tudom hogyan, nem úgy mint egy barátot, de nem hiszem hogy bejövök neki vagy valami, de tudom hogy kedvel, érzem és valamiért úgy érzem, hogy még fontos szerepet fog betölteni a jövőmbe és mindig remélem hogy a vége úgyis az lesz ennek az egésznek hogy össze jövök vele, még ha hónapok kérdése is. :)


Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek teszek neki? :) Minden kommentelő zöld kezet kap. :)



2012. szept. 19. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy jó. Mert én azt hittem komolyan gondolja, közben meg kiderült, hogy nem... És én reménykedem, hogy ez lehet még komoly. De nem tudom... Szörnyű szerelmesnek lenni, :( Nem szeretek megnyílni az embereknek, mert túl jószívű vagyok, és általában kihasználnak. És megnyíltam neki... És ez lett a vége.
2012. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem és sajnálom mert kicsit tudom milyen érzés. :) A lányról még annyit, hogy most ahogy így átgondolom, lehet hogy tényleg csak játszik velem, tisztán emlékszem mikor nyáron kijelentette egy buliban a tesójának, hogy "neki nem kell pasi elég ha csak flörtöl xy-nal" Aztán xy kiszeretett belőle, nem foglalkozott vele többet... Lehet hogy most velem teszi ezt.
2012. szept. 19. 17:46
 13/16 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz, de próbálj túllépni rajta. Vagy próbálj neki mondani olyanokat, hogy van egy osztálytársad/ismerősöd, aki neked bejön. Tudod, mint barát-barátnak meséld, hogy jajj, milyen jól néz ki, és nagyon tetszik, és talán el is hívod randira. Meg ilyenek, és nézd a reakciót.


Rólam meg csak annyit, hogy az egészen csak ront, hogy rámír facebookon olyanokat, kb. minden nap, hogy hiányzom neki, és jó lenne ha ott lennék vele, meg nagyon látni akar. Teljesen összezavar...

2012. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy jó ötlet..... :DD Neked pedig azt tanácsolom, hogy ha tényleg úgy érzed hogy csak kihasznál akkor szakíts vele, még ha szereted is... Én is tudom hogy nehéz de mást nem tehetsz sajnos. :(
2012. szept. 19. 17:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom mit mondjak. Szerintem kedvel, mint embert, de ha tobbet erezne, akkor nem igy reagalna a dolgokra es tobbet tenne azert, hogy osszejojjetek. Vagy talan azt erzi, hogy tul ramenos vagy es ez idegesiti.
2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Szerintem hagynod kellene...:)

Figyelembe se veszi, hogy mennyire megbánt a roppant poénos hozzászólásaival.

Nem érdemli meg, hogy foglalkozz Vele.

Amúgy gratula a kitartásodhoz :) remélem egyszer meghozza a gyümölcsét.

2012. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!