Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan NŐ, aki OROSZLÁN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan NŐ, aki OROSZLÁN jegyű? Milyen jegyű férfiakkal volt dolgotok?

Figyelt kérdés
Vázlatpontba szedve. Miért volt jó és mért lett vége! Köszönöm előre is!:) Minden válaszolónak pozitív értékelés.

2012. szept. 19. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én oroszlány férfi vagyok,és a szűz jegyű lánnyal jöttem ki a legjobban eddig
2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit számít, de azért válaszolok.

Egy rák csillagjegyű sráccal kerülgettük egymást egy darabig, de vele nem jöttünk össze végül (túl határozatlan volt).

A vőlegényem ikrek csillagjegyű, és tökéletesen összeillünk.

2012. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok,és volt már dolgom rák csillagjeggyel de ő túl unalmas volt nekem.

A mostani volt barátom meg oroszlán volt,és totál jól kijöttünk.

2012. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az ikrekkel nekem is jó tapasztalataim vannak! Színtiszta szenvedély, de végül elköltöztünk mindketten és vége lett! :)
2012. szept. 19. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Én oroszlán vagyok. Az első barátom kos volt....borzasztó nehezen jöttünk ki egymással! Eddigi legjobb kapcsolatom egy vízöntővel volt :)
2012. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
lány vagyok. sok fiúval voltam már, de a szüzet és a nyilast tudom kiemelni. talán a nyilas volt a legmegértőbb és imádnivaló, a szűz pedig kalandos,megunhatatlan :)
2012. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján választasz párt, már régen rossz.
2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem ez alapján választok párt, mert már van párom! :))) Csak a kíváncsiság hajt!
2012. szept. 22. 15:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is oroszlán vagyok és nő.

Én sem eszerint választok párt..de mindig megnézem, hogy az adott srácnak milyen a csillagjegye, és érdekes módon szinte mindig ugyanazok térnek vissza az életembe. :)

Mérleggel nagyon jól kijöttem mindannyiszor...és érdekes, hogy ugye alapjába véve egy nyugodt természet, de volt egy nagyon tüzes mérlegem úgy, hogy meg volt benne a nyugodtság a művész hajlam...egy szóval minden ami nekem kell, de mégsem jött össze a dolog, egyéb okokból:(

Volt még több nyilasom, de nekem túl érzéketlen volt mind, de havernak szeretőnek nagyon jó!:)

Érdekes módon a vizes jegyek elvileg nem illenek tűz jegyű oroszlánhoz, engem mégis rengeteg rákkal hozott össze a sors...volt aki nekem már túl érzékeny és nyafogós volt, volt akinek a "páncélja" volt törhetetlen..én pedig elég türelmetlen típus vagyok!

Sok ikrek is kerülgetett de többnyire elhajtottam őket, nem vonzottak!


Tehát, összegzésképpen a leggyakoribb: mérleg, nyilas, rák, volt néhány kos és ikrek, pár skorpió... a többi jeggyel semmi...

2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
barátnőm oroszlán, már évek óta egy szűz pasiba van belezúgva
2012. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!