Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik a "tökéletes szerelem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a "tökéletes szerelem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok tapasztalattal nem rendelkezek ugyan, de foglalkoztat ez a kérdés. Mennyi regény, film, zene szól erről a dologról, ami nem kézzel fogható. Mennyien vágynak erre, az őszinte tiszta szerelemre. De amennyire megtud minket bolondítani egy érzés, annyira nehéz azt megtalálni? Érdemes erre várni vagy csak páran vannak kivételes helyzetben és van olyan akinek soha nem jön el a nagy szerelem?

A tökéletes szerelem számomra a testi-lelki harmónia a párommal. Volt már 2 barátom és 1 plátói szerelmem, akit sose kaphatok meg. Lehet velem van a baj?

Kezdjük is a külsővel: Nem mondanám magam csúnyának, de tisztábban vagyok azzal, hogy nem tetszhetek mindenkinek. Vannak különböző szintek és én mindig a tőlem fentebb állókat szúrom ki magamnak, persze próbálok tenni azért, hogy ezen a lépcsőn feljebb jussak, de tökéletes sosem leszek. Bár én már annyival megelégednék, ha egy fiúnak igazán tetszenék. Akad 1-2 fiú, aki kezdeményez, még több, aki mosolyog, flörtöl, de akire én várok az nem jön.

Barátnőm azt mondta, hogy túl sokat foglalkozok a fiúk külsejével, ezért tettünk egy fogadást, mert nem értettem vele egyet. Van 1-2 szempont, ami számomra fontos, de nem egy Brad Pitt testet szeretnék. (A példa kedvéért borosta vagy esetleg a kék szem, amitől odáig meg vissza tudok lenni) Szóval a fogadásunk arról szólt, hogy úgy ismerkedjek fiúkkal, hogy nem tudom hogy néznek ki, bízzam a belsőre. Az ilyen ismerkedésre tökéletes helyszín a chat. Szép számmal írtak rám srácok, mind ilyen sablonszöveggel jött, ám nem kellett sokat várni egy olyan fiúra, aki felkeltette az érdeklődésem. Okos, vicces, jól nevelt, komoly, akinek határozott céljai vannak és eltökélt a jövőt illetően. Mondhatni, pont ilyenre vágyok, hiszen én is ilyen vagyok. Majdnem másfél hónapig leveleztünk, mikor sor került az első találkozóra. Aranyos, de..utálom magam amiért ezt mondom, de külsőre nem olyan helyes. Amióta tudom, hogy milyen külsővel rendelkezik, azóta nem tudok olyan felszabadultan beszélni vele. Győzködöm magam arról, hogy adnom kell neki egy esélyt, idővel hátha kialakul az, hogy helyesnek látom..Jó 2 hónapig ezt megteszem, de ilyen lenne egy tökéletes..?

Abba már ne is menjünk bele, hogy én miként feleljek meg a srácnak, de ezt harmóniába hozni nehezebb, mint egy trigonometriai lecke..


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2012. szept. 19. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik!
2012. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:

szerintem nem.

nem is indokolom meg,csak nézd meg a 'testcsere' v mi a címe vígjátékot.a WC-s jelenetre értem h itt elveszik a tökéletes.

2012. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nincs olyan, h tökéletes, semmiben

a külsőt/belsőt nem lehet elválasztani

egyébként tényleg érdekes, h testi-lelki harmóniáról beszélsz, de a belső elvárásokról egy kukkot nem írtál

2012. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak ahhoz sok turelem kell es egymasra val odafigyeles.
2012. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
olyan ember számára aki nem lenne boldog egyedül is nincs tökéletes szerelem, ne is reménykedj
2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az utolsó elgondolkoztatott, ursulának pedig üzenném, nem olvasta el elég figyelmesen: Okos, vicces, jól nevelt, komoly, akinek határozott céljai vannak és eltökélt a jövőt illetően. Mondhatni, pont ilyenre vágyok, hiszen én is ilyen vagyok.

2012. szept. 19. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
oké, igaz, de ezek olyan alap elvárások, nem?
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek extra igényeim..
2012. szept. 20. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem saját tapasztalatból mondom, de azt hiszem biztosan állíthatom, hogy létezik. Minden rokonom elmondása szerint a dédszüleim tökéletes házasságban éltek - amolyan mesebeli megismerkedésük is volt; - persze a maguk kis tökéletlenségeivel, apróbb veszekedéseivel együtt küzdték le a mindennapokat, de hát nincs olyan kapcsolat, ahol soha nem alakul ki még egy apróbb "ütközet" sem. :) Én a helyedben akármennyire is bűntudatot ébresztene, hogy nemet mondok a fiúnak, de nem erőltetném nagyon tovább. Ha ennyi idő alatt semmiféle fizikai vonzalmat nem váltott ki belőled, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, vajmi kevés esélye van hosszútávon a kapcsolatnak. (Mondjuk ha már túl lennék a 3. X-emen akkor elgondolkoznék...) Persze fáj olyankor a szív, de keresgélni kell tovább. :)
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!