Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan viselkedjek hogy annak a bizonyos pasinak nem csak, , arra" kelljek?

Figyelt kérdés
Két hete megismerkedtem egy pasival, látszólagosan csak lefeküdni szeretne velem. Beszélgetünk, találkozgatunk, próbál rávezetni a dologra... De nekem nagyon tetszik, el tudnám képzelni hogy a párom legyen. Ilyenkor mit csináljak?
2012. szept. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ne feküdj vele, legyél nehezen kapható, ne érj mindig rá.

De közben legyél bújós kis cuki cicamica, de határozott is.

2012. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg hozzáteszem, ha valakinek kellesz, nem ettől függ.

Csak sokan azt hiszik, a pasik meg félrekacsintgat. Ha normális a pasi, meg érzései, akkor mindegy.

2012. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szard le. Ez nem rajtad múlik, ha a pasi hímringyó, akkor dobni kell, nem megszelídíteni, mert az úgyse megy.
2012. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen trükköt vetsz be csak annyit érsz el, hogy kicsit tovább kell rád várnia. Addig meg kezelget olyanokat akiknél könnyebb dolga van. Meg utánad is. Meg melletted is.
2012. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak megd*ni akar, ha fél évet váratod, akkor is csak megd*ni fog. Ha meg akar ismerni, akkor nem fog elhagyni, ha lefekszel vele 2 hét után, akkor sem.

Normális gondolkodású felnőtt (nem tudom, hány éves vagy...) a szexet nem játszmára használja, nem elérni akar vele valamit, hanem azért szexel, mert kívánja az illető pasit/nőt.

2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok, a pasi 33.
2012. szept. 14. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
"Normális gondolkodású felnőtt a szexet nem játszmára használja, nem elérni akar vele valamit, hanem azért szexel, mert kívánja az illető pasit/nőt." Ez de szép mondat! :) Nagyon jól megfogalmaztad!
2012. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!