Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Superkee kérdése:

Hogy mondjam el anyának, hogy egy fiú azt mondta tetszem neki?

Figyelt kérdés
hülye válaszokat nem kérek!
2012. aug. 13. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
minek neki elmondani?
2012. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerinted mégis hogy járjak vele, meg hogy randizzak, anélkül, hogy anyámék megtudnák?
2012. aug. 13. 12:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra hogy: "Képzeld anyu egy fiú azt mondta tetszem neki!" És ezt most halál komolyan írtam, az egyszerűség néha csodákra képes.
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell tudnia anyukádnak, hogy tetszel egy pasinak??? Ez nap mint nap megtörténik:) Kis, apró titkai mindenkinek vannak:)
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na, mindegy, egyszerűen megmutatom neki mit beszéltünk facebook-on..és még mielőtt beszólnátok, személyesen is ismerem, nem fb-n ismerkdedtünk meg! :D
2012. aug. 13. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen mondd hogy van egy fiu aku tetszik és Te is neki. és elhivott ide-vagy oda. ennyi.
2012. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én a beszélgetést nem mutatnám meg, nekem az már túl privát, 100%-osan a magánügyem, de én is mindig úgy mondtam el: "Képzeld anya, van egy srác, akinek tetszem, és járni akar velem"

19l

2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásképp, de igaza van azoknak, akik azt írják, hogy nem muszáj anyukádnak tudnia róla. Magánügy, hogy kinek tetszel, kivel jársz. Majd ha biztosra válik a kapcsolatod, ráérsz akkor is bemutatni őt!


24/F

2012. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmondtam, viszont van barátnőm aki nem. nem volt olyan szoros a viszonya a szüleivel. Én világ életemben mindent elmondtam és mondok nekik.
2012. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lesz azt elmondani, hogy randira mész XY-nal és ha megkérdezi, hogy mégis ki az, akkor kifejted bővebben is. Amíg csak beszélgettek, de nem találkoztok, addig nem kell beszámolni minden lépésről. Majd, ha randi is lesz. :) Sok sikert az ismerkedéshez meg mindenhez! ;)
2012. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!