Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom mert nem feküdtem le vele. Normális? 16L

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és szakított velem a barátom azért mert nem feküdtem le vele,különösebben ő nem is erőltette ezt az egészet,3hónapig vooltunk együtt..csak petting volt! Állitólag nagyon szeretett de ezt éreztem is rajta...és 3hete úgy szakított velem,hogy ő már nem szeret engem. Erre rám hajtottak a barátai újabban irogatnak nekem,és jönnek utánam beszélgetni,kedveskednek. De én még szeretem a volt barátomat és szeretnék vele kibékülni,de nem tudom mi lesz, múltkor a suliban oda jött hozzám és olyan volt mintha meg akarna csókolni csak annyira meglepett hogy köszönni sem tudtam..ő 17éves.első barátnője voltam és az első szerelme is ... szerintetek van esély még a kibékülésre? mit csináljak?
2011. nov. 18. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem normális. Te egy kicsit.
2011. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
semmit. ha otthagyott akkor csak meg akart... és jobbanjártál, hogy lelépett
2011. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretett, csak a szexre hajtott. Olyan nincs, hogy nagyon szeret, aztán hirtelen elmúlik minden...

Mellesleg minek akarsz vele kibékülni? Nem egyértelmű, hogy csak arra kellettél volna neki? Ha valóban szeretett volna, akkor nem szakít, hanem türelmesen vár.

Úgyhogy, ha ezek után kiakarsz vele békülni, akkor te vagy a nem normális.

2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát de az a furcsa,hogy akkor miért mászkált utánam 3hónapig majdnem mindennap ...(kb 40km-re lakik tőlünk,és jött majdnem mindennap kocsival,mentünk ide-oda)
2011. nov. 18. 17:29
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy én nagyon szeretem,de tényleg muszáj lesz elfelejtenem:(
2011. nov. 18. 17:29
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
No és ez hogyan derült ki? Már hogy ezért szakított?
2011. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Én 16évesen jöttem ősze az első bnőmmel és 1 év után feküdtünk le .... szval sztem nem
2011. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is verd ki a fejedből, majd lesz másik. Tudom, hogy ez sovány vigasz, de tényleg lesz. Olvass el 1-2 kérdést, hogy néhány fiú mire nem képes azért, hogy végre elveszítse a szüzességét (pl. elmegy egy prostituálthoz). Ha tényleg szeretett volna, beérte volna a pettinggel és tudott volna várni még pár hónapot. A fiúk se egyformák, az egyiknek a szex fontosabb, a másiknak a kapcsolat. 24/L
2011. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úgy derült ki,hogy ugye írtam,hogy a barátai elkezdtek rám hajtani,és én meg a legjobb barátjával addig beszélgettem mindennap míg véletlenül el nem szólta magát...:D
2011. nov. 18. 17:49
 10/23 A kérdező kommentje:
Csak az a lényeg,hogy szakítás előtt még csivavát akart nekem venni,és azelőtti héten kaptam tőle egy méregdrága csizmát.
2011. nov. 18. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!