Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátnőm úgy, hogy 14 leszek decemberben? Vagy inkább várjak legalább jövő nyárig?

Figyelt kérdés

Ha meg lenne is, akkor mit ajánlatok, hogy mit "lehet"? (szexen kívül, ez eszembe nem jutott, nem sietem el) Értem ezalatt a kézfogás, csók stb..

13/F

Légyszíves írjatok kort és nemet! Köszi. :)



2012. szept. 23. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ha ilyen nyomi vagy, akkor nem az hogy nem lehet, hanem nem lesz barátnőd :D

ez nem így működik, nem vagy elég spontán

2012. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Lehet barátnőd,de ne tervezd el,hogy mit lehet és mit nem..szeresd meg és csinálj mindent úgy ahogy érzed.:)
2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Te fiú vagy, nálad nem él az hogy a szexet nem sieted el:D

Ez csak a béna lányoknál él :D



De most tényleg

2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ha találsz egy lányt aki ténleg tetszik akkor miért ne? :) szerintem séta, kézfogás, csók belefér :) 20 lány
2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy leszóltál. Én csak kérdeztem, hogy szerintetek lehet-e már. Amúgy meg OFF-olni nem szokás.. Ne csodálkozz, ha lepontoznak.
2012. szept. 23. 18:49
 6/22 A kérdező kommentje:
Fu, köszönöm a gyors válaszokat, mindenkinek zöldet adtam. :)
2012. szept. 23. 18:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Csak ha idejének érzed és találtál egy megfelelő lányt. Én 13 évesen kezdtem el járni a nálam 3 évvel idősebb barátommal, akkor se és most se tűnik fel köztünk a korkülönbség (bár van köztünk röpke 30 cm, én már 12 éves korom óta nem növök:)). Előtte 9 hónappal ismerkedtünk meg. Nem siettük el, és nagyon jól tettük, ezért vagyunk még mindig együtt.
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor nincsen akadálya, de a csóknál nagyon ne menjetek tovább és az se az első randin legyen

15/L

2012. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) És tényleg nem akartam elsietni, mert semmi értelme.
2012. szept. 25. 14:21
 10/22 Hanariko ***** válasza:
Most nem lecseszésnek, de szerintem te még ne akarj semmit. Pláne hogy a kapcsolatot, szerelmet nem is lehet akarni... ebből látszik hogy még csak 13 (jó mindjárt 14) vagy. Ehhez nem így kell hozzáállni, érjél még pár évet erre szerintem.
2012. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!