Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátnőm úgy, hogy 14 leszek decemberben? Vagy inkább várjak legalább jövő nyárig?

Figyelt kérdés

Ha meg lenne is, akkor mit ajánlatok, hogy mit "lehet"? (szexen kívül, ez eszembe nem jutott, nem sietem el) Értem ezalatt a kézfogás, csók stb..

13/F

Légyszíves írjatok kort és nemet! Köszi. :)



2012. szept. 23. 18:44
1 2 3
 11/22 Hanariko ***** válasza:
jah és: 18/L
2012. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kivsit még érned kell ehhez.Bár, ha találszbegy lányt, akit nagyon szeretsz, akkor miért ne?Ha már jártok, ott szerintem alap a kézfogás, csók majd kb. a 3.randi után.Szex az biztos nem, arra pár évet várj, de petting az pár hónap után (ha eltart addig a kapcsolat) mehet.
2012. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#10, mint látod, a kérdésben le van írva, hogy LEGALÁBB. + még egy dolog: én nem AKAROK. Hol látsz ilyet a kérdésben?

#11 köszi. :)

2012. szept. 26. 17:45
 14/22 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam:

#12 köszi. :)

(y)

2012. szept. 26. 17:46
 15/22 Hanariko ***** válasza:
lehet hogy szó szerint az akarás nem volt benne, de a megfogalmazásod azt tükrözi, hogy te el akarod tervezni hogy vagy most, vagy jövőre... ez nem így megy.
2012. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te ezt szűröd le belőle, de nem erre céloztam. Arra céloztam volna, hogy ti mit ajánlatok, hogy keresgélhetek, vagy inkább várjak vele.
2012. szept. 26. 20:21
 17/22 Hanariko ***** válasza:
értem. De mi bármit mondunk, ezt úgyis neked kell érezni, hogy mikor és milyen barátnőt akarsz. Amúgy meg suliban, vagy valamilyen szakkörön, sport közben.
2012. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed , hogy nagyon szereted , és már nem birsz várni , akkor járjatok :) ha szeretnéd írj üzenetet , ès segìtek ;)
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

miért lehetne ennyi idősen barátnőd? 18/F


tetsszik a lány, beszélgesek randizzatok

2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keress kétségbeesetten barátnőt de ha egy lányt tényleg nagyon szeretsz akkor járjatok.:)

12-es: petting 13 éves korban?? Az "picit" korai szerintem.. 13/L

2012. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!