Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biztató jel, ha az utcán sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztató jel, ha az utcán sok csaj visszanéz rám?

Figyelt kérdés

Régen egyikre sem mertem ránézni, de annak mar vége. Észrevettem h nagyon sok lány megtartja a szemkontaktust, sőt el sem kapja sok hirtelen.

Ez biztató, vagy nem jelent semmit?



2012. szept. 24. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szemezgessél a csajokkal apukám, mi meg farkaljuk őket.
2012. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
:DDD
2012. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hihetetlenek tartják hogy már belemertél nézni a szemükbe, és ettől csodálkozva néznek vissza?!
2012. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent a szemezes. Van olyan hogy egy nap 8 szor szemezek es ebbol 6 csajhou megyek oda, de mind a hat lekoptat, hogy van baratom, nem vagy az esetem stb. Szemezes semmit sem jelent.
2012. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalom, hogy nem jelent éppen sokat. Én is szoktam ránézegetni sokmindnekire a 80 éves vínbanyára is a buszmegállóban, mégsem akarom ánuszba tolni. Nyilván itt ott unatkoznak az emberek, néha megesik hogy végignézünk egymáson, milyen pofázmánya, öltözéke van, vagy épp Te mit bámulsz gyerek?? alapon néz vissza rád, kb ennyit jelent. Ha egy nő leszólít, többször is beszél hozzád, konkrét szimpátiát mutat feléd, az már jelent/het/ valamit. Bámészkodás az semmi, felejtsd el. De ha nyit is feléd szavakkal, még az sem biztos hogy főnyeremény, mert lehet,hogy csak extra haverkodós, extrovertált tipus, aki mindneki felé nagyon nyitott, és szintén feléd sem fingik szexuális értelemben. Ami biztos: Akármi lehet. De csak akkor tudhatod, ha beáldozod magad, és leszálítod, hogy talán esetleg puncsolhatnál --e neki még pár hónapig, amíg megszeret. Eseleg hajlandó lenne e rááá?!

Ezek a dolgok nem fizetős nőknél így mennek, ezért vagyok inkább prostipárti, ott nem kell szarakodni, kiválasztod a neked tetsző playmate színvonalú nőt és csak köszönni kell meg fizetni, aztán szevasz. Persze nem mindenkinek elég ez, döntsön mindenki a maga módján, hogy miért mit vállal be, vagy mit nem.

2012. szept. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Hmm, arra gondoltál már, hogy kakaós maradt a szád, azért néznek meg??:DD
2012. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!