Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom, hogy nem tudnának soha senkivel együtt lakni, meg másokhoz alkalmazkodni. Szerintetek ez mennyire gáz?

Az a legfurább, hogy eddig minden vágyam volt az hogy valakivel végre együtt éljek, de most kezdtem egy új munkahelyen, ami rettenetesen leterhel, ideges is vagyok kicsit, most én sem tudnám már elképzelni, hogy valakihez alkalmazkodjak, vagy gondoskodjak róla. Lehet hogy én is ilyen magányos farkas leszek?

26 L


2012. szept. 29. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ha munka mániás leszel akkor tuti nem lesz normális kapcsolatod..max mindig laza..válasz melyiket szeretnéd.. :)
2012. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férfiként csak azt látom, hogy iszonyat nehéz kijönni egy nővel, de tudom magamról is, hogy velem sem egyszerű. Számtalan lemondással és kompromisszummal jár, és az ember idővel megkérdezi magától, hogy megérte -e? Sokszor a válasz az, hogy nem, sőt.

Viszont egyedül sem jó élni, és a semerre se vezető kapcsolatokat is meg lehet unni hamar.

Melyik a jobb választás? Fene tudja. Amikor kapcsolatban vagyok, akkor szabadulnék belőle, amikor nincs senkim, akkor jó lenne egy társ.

Valószínűleg addig nem fogja másként gondolni az ember, amíg nem találkozik olyannal, akibe igazán beleszeret.

2012. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem veszik észre ki szereti őket igazán.
2012. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!