Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mikor megismerkedtem, akkor nem is gondoltam hogy egyáltalán fogok érezni iránta valamit, de aztán beszélgettünk sokat, megtudtam hogy ő többet érez irántam, de én nem viszonoztam, mert még jobban meg akartam ismerni, aztán még többet beszélgettünk és én is kezdtem iránta érezni valamit, de eddigre már ő nem volt belém szerelmes, én bevallottam hogy mit érzek iránta de nem sok eredménye volt, azóta alig beszélünk, nyár elején mondtam el neki és azóta szinte nem is beszéltünk egymással, de én nem tudom elfelejteni őt sehogyan se, más lányok se tudják elfeledtetni velem.

2012. szept. 30. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok idő+ alkohol+ más lányok= felejtés.
2012. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már negyed éve nem beszélünk, utána sokat voltam részeg és voltam más lányokkal is, de még mindig nem felejtettem el
2012. szept. 30. 19:39
 3/13 BlastNoise ***** válasza:
alkohol helyett weed :)
2012. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ez tök olyan, mint nekem volt!:D Majdnem ugyanez, csak nem volt sok beszélgetés, meg nem érzett irántam semmit (úgy tudtam meg a barátnőjétől), de nyár elején én is megmondtam neki. Elküldött:D berúgtam, megmondtam megint neki, újra elküldött, berúgtam magyaráztam részegen neki és a "pasijának"? :D Az a baj, hogy én se tudom elfelejteni őt, azóta nem beszéltünk egy szót se, meg kerüljük is egymást erősen.:D Szerintem próbáld meg elfelejteni, hátha jön egy másik- nekem is ezt szokták mondani, de eddig még senkit se találtam.
2012. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egy kis fű megoldja jobb kedved lesz meglásd
2012. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol, drog kilőve!!! Semmi értelme!!!

Nekem anno volt egy lány akibe eszméletlen szerelmes voltam, sajnos csak 3 hónapot jártunk.

Eltelt azóta 8 éve, de ha egy évben egyszer találkozunk véletlenül még mindig megdobban a szívem.

Mai napig ő álmaim asszonya, sajnos már feleség lett azóta.

Csak egyszer tudjam meg hogy váló félben van, nincs az a nő akit ne hagynék ott őérte. Persze ez már csak álom marad örökre...... Az élet már csak ilyen.

2012. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele egyenesen?
2012. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pali1977 ***** válasza:

A drogot meg az alkoholt csak akkor ajánlom, ha a cél az elvonó vagy a temető, de ahhoz még úgy vélem fiatal vagy.

Amit tehetsz, hogy nem adod fel. Mutasd meg neki, milyen jól járna, ha összejönne veled. A lányok csak akkor vevők a "portékádra" ha tudják, mit "árulsz". Valamikor, nem is olyan rég, még szerelmes volt beléd. Melegítsd fel benne ezt az érzést :)

2012. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 és fél éve nem tudok teljesen elfelejteni valakit, akivel azóta 1x beszéltem, azt is face-n. Nem is láttam azóta.

Mindketten kapcsolatban élünk, ő talán már a nevemet se tudja, én meg...

2012. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van.. 2 éve nem tudom elfelejteni az exem. Ő persze az a tipikus rosszfiú, hetente új csajjal látom és ami a legrosszabb: egy suliba járunk. Sokszor úgy érzem, hogy köszönni is nehezére esik én meg mindig reménykedek, hogy egyszer.. talán... hátha.. rámír és azt mondja, hogy hiányzom neki és újra akarja kezdeni... azóta nekem 2 kapcsolatom volt az egyik 4 hónapos a másik 7hónapos de mindkettőjüket azért dobtam mert egyszerűen nem tudtam szeretni őket.. Mostmár csak várom, hogy egyszer hátha visszajön Ő..:/
2012. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!