Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mikor megismerkedtem, akkor nem is gondoltam hogy egyáltalán fogok érezni iránta valamit, de aztán beszélgettünk sokat, megtudtam hogy ő többet érez irántam, de én nem viszonoztam, mert még jobban meg akartam ismerni, aztán még többet beszélgettünk és én is kezdtem iránta érezni valamit, de eddigre már ő nem volt belém szerelmes, én bevallottam hogy mit érzek iránta de nem sok eredménye volt, azóta alig beszélünk, nyár elején mondtam el neki és azóta szinte nem is beszéltünk egymással, de én nem tudom elfelejteni őt sehogyan se, más lányok se tudják elfeledtetni velem.

2012. szept. 30. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
majd idővel elmúlik..
2013. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
E a szó maga a puszta érzés. Annyi boldogságot tartalmat, ez a tökéletes szó, szinte isteni. Mikor elkapja az embert ez az érzés, a gyomra megremeg, a szíve hevesebben kezd kalapálni, és nem érti, mi baja lehet, talán beteg? Nem, szó sincs róla, csak a világ egyik legcsodálatosabb dolga zajlik le benne. Más lesz körülötte a világ, megváltozik, tökéletes harmónia uralkodik. Nem számít majd ki ellenség és ki nem, mindenkit ugyannyira fogunk szeretni. Egyszerűen nem lesz bennünk se gyűlölet, se bánat, mert ez a dolog eluralkodik rajtunk és arra késztet, hogy mosolyogjunk, örüljünk. Mindennap érezzük az érzést, és másra sem várunk, hogy Vele legyünk, mert Ő számunkra az élet. Ha pedig nincs velünk, szüntelenül rá gondolunk, és várjuk a percet, hogy eljöjjön. Az élmény leírhatatlannak minősül, és amikor elmondaná az ember mennyire szereti azt a valakit, egyszerűen nincs rá szó, vagy tett amivel ezt közölni tudná azt, mert nem lehet. Azt csak ők ketten tudják, azaz ő kis titkuk. Ilyenkor az ember képes bármire, és hülyeségeket csinál, vagy épp mindent elfelejt, mert nem képes néha koncentrálni, csak Ő jár az eszében. Ezek még a kisebb gondok, a rosszabb, ha elszakítják őket vagy az egyik megcsalja a másikat. Egyik sem kellemes, és szívszorongató a gondolat, ha ilyen történik valakivel. Szörnyű, ha akár a szülők által, elszakadnak a szerelmesek. Vagy ha az egyik a másikat megcsalja egy másért. Mind a két esetnél megszűnik a biztos háttér, amit annyira szilárdnak hittünk, akkor elveszik, az álmok porig süllyednek, és akkor érző ember számára nem marad vigasz, mert vérző szívet nem lehet gyógyítani. Ezért van az, hogy a sokaság úgy gondolja jobb nem lenni szerelmesnek. Ők csak magukat kímélik a fájdalomtól, mert ők annyira gyengék, hogy nem bírnák azt elviselni. Mindannyian gyengék vagyunk. De ha hagynánk, hogy a félelem mindig visszafogjon minket, sosem érnénk el semmit, mindig magányosak lennénk, begubózva egy szoba sarkába. Kell kockáztatni, kell vállalni ezeket, mert csak így nyerhetünk szerelmet és boldogságot. Szerelem nélkül semmit nem ér az életünk. Csak ez nyújtatja nekünk az igaz boldogságot, az adrenailnt, amit tartogat. Az édes álmok őrzője, a vágyak meleg otthona. E nélkül csak megkeseredettek lennénk, savanyúak, s hiába fordulunk a barátokhoz, nem pótolhatják a szerelmet. Miért mindig a rossz járjon a fejünkben, mikor lehetnénk boldogok? Legyünk is azok! És amikor eljön a nagy Ő, ne habozzunk megragadni és megtartani. Mert lehet, hogy az a személy lesz, kivel boldogan leélheti, élete hátra levő részét. A szerelmet bárhol meg lehet találni, buszon, az utcán, vásárlás közben, könyvtárban. Nem szükséges görcsösen keresni, mert úgy sosem jön el. Hagyjuk, hogy megtaláljon, mert biztos van valaki, aki minket keres, csak sem ő, sem más nem tud róla, de egyszer úgy is eljön. Sose adjuk fel a megtalálását, szükségünk van rá. Legyünk bátran szerelmesek, s rendezzük boldogan életüket.
2013. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
csatlakozom a klubhoz :-( reménytelenül szeretem az exemet 24/L
2013. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!