Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatfüggőség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggőség?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok így ez elég nevetségesen hangzik, de valami nem stimmel az tuti.


Volt egy 2 éves kapcsolatom, ennek most augusztusban lett vége. Erre rá két héttel összejöttem egy sráccal, ennek tegnap lett vége. 1 hónapig tartott, de semmi különös nem volt sajnos.



Viszont már most egyedül érzem magam és keresem a lehetőséget és a helyes fiúkat!


Mit tegyek? Nagyon rég voltam már egyedül és félek tőle! Magányosnak érzem magam és szeretném, hogy valaki szeressen:(



2012. okt. 3. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően társas lény.
2012. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az!! :)

De figyelj ha neked most az jobb hogy bele mész megint egy kapcsolatba akkor tedd azt. Hallgass a szívedre! ;)

Viszont ha érzel magadban egy kis erőt akkor legyél egyedül elején nehéz lesz, utána viszont meg szokod egyedül és hidd el annak is meg van a maga varázsa! :)

2012. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, de több mint 2 éve nem voltam úgy igazán egyedül...sőt ha belegondolok a 2 éves kapcsolatom előtt is volt egy fél éves kapcsolatom...tehát számokban 16 évesen voltma utoljára igazán szingli...és tavasszal leszek 20 éves...
2012. okt. 3. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

két kapcsolat között hagyj időt, hónapokat, mert ha úgy mész bele a következőbe, h nem akarok egyedül lenni, akkor nem a másikért vagy együtt vele, és egyenes következmény a rossz párkapcsolat

kérdés, te hány ilyen kapcsolatot akarsz még életed végéig?

szóval megéri szenvedni egy kicsit, csak erősebb leszel tőle, és adsz magadnak esélyt egy jobb kapcsolatra

2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel az emberek nagy része kapcsolatfüggő.


Én gáz pasi voltam, életem nagy részében egyedül voltam, de én is szívesen lettem volna végig jó csajok mellett.


Szánalmasnak tartom, ha valaki magányos (én is), szerintem te csinálod jól. Valszeg nem vagy ronda nő, ezért válogathatsz.

2012. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyedüllét nem szánalmas, semmiképpen sem. Akkor sem, ha vannak magányosabb pillanatai is.

Rosszabb csak azért együtt lenni valakivel, hogy ne légy egyedül. Ugyanis ez esetben könnyen lehet, hogy nem a megfelelő emberrel kezdesz.


Nem kell félni a páratlan élettől. Egyrészt mert többnyire csak átmeneti időszak, másrészt biztosan vannak barátok, családtagok, akikkel meg tudod osztani a gondolataidat.

2012. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A családom miatt lettem magányos, hisz tőlük örököltem az előnytelen külsőm, hanyag, igénytelen viselkedést, gátlásokat, félelmeket.


Tehát a családommal nem oszthatom meg a gondolataimat. A külsőmön sokat tudtam javítani, de az arcon nem sokat lehet. A gátlások, félelmek is múltak, de tökéletes külső kellene a jó önbizalomhoz.


Ezért tartom szánalmasnak, emberhez nem méltónak. Szerencsére van annyi eszem, hogy ezt ne örökítsem tovább.

2012. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem sem szánalmas az egyedüllét, az már inkább, ha valaki beleugrik egy újabb kapcsolatba

nálam is vannak jelentkezők, de nem akarok most senkitől semmit, az egyedüllétnek is vannak előnyei, még akkor, ha jobb lenne valakivel

persze ez nem egyenlő az évekig tartó magánnyal, az persze, h nem jó

de ez nem a külsőn múlik, sokkal inkább a fellépésen, szép, csúnya lányoknak és fiúknak is van párjuk, vagy éppen magányosak, nem a külsőn múlik, mint ahogy az önbizalom sem

pont ez a lényege, belülről fakad, függetlenül a külső dolgoktól

2012. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Csúnya lányoknak és fiúknak akkor van párjuk, ha leadnak az elvárásokból.


Vállalom, nekem túlzott elvárásaim vannak.


Azt figyeltem meg, hogy mindig a szép nők beszélnek arról, hogy nem a külső, hanem a belső számít. Természetesen mindegyiknek jó pasija van, és velük sem foglalkozna senki, ha csúnyák lennénk.

2012. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13:06


Amiről te beszélsz, az a magány, amit az önbizalomhiányod hozott magával. Hogy hogyan és miért, azt meg is osztottad velünk.

Az egyedülállóságról, párkapcsolat nélküli létről beszélünk, hogy nem szánalmas, pláne ha csak átmeneti jelenségről van szó.

2012. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!