Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggőség létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggőség létezik?

Figyelt kérdés
Ha épp nincs barátom, teljesen magam alatt vagyok, magányos vagyok, céltalannak érzem az életem.:S normális ez 19 évesen? korábbi csalódások kiválthatják ezt? azt hiszem kapcsolati téren egy katasztrófa vagyok, vagy velem szakítanak, vagy én, és utólag bánom meg, túl hamar továbbléptem, hogy még ki se hevertem az előzőt, és mindegyik exembe egy kicsit szerelmes vagyok még. van valaki, aki érzett már ilyet?
2011. febr. 10. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"vagy velem szakítanak, vagy én"


Igen, ez a két formája van a szakításnak.

2011. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt úgy értettem, az volt a lényege, ha továbbolvasod, hogy amikor én szakítok, akkor mindig megbánom a szakítást..
2011. febr. 10. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit lassitanod kellene a tempon és kicsit egyedül lenni átgondolni ezt azt. És aztán belevágni a következöbe, de csak is kizárolag ugy hogy már nem a multra összpontositasz hanem az uj párodra.Mert azzal ha még a régi vagy szerelmes azzal tönkerteszed az ujat is...
2011. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem jól csinálok valamit, elég bonyolult most is minden, képtelen vagyok dönteni, és általába kihasználják, hogy ilyen naiv vagyok. Szeretnék ezen változtatni, de fél éve reménytelenül szerelmes vagyok valakibe, aki sose akar már velem lenni, reménytelen.Ezért léptem bele az új kapcsolatba is, mert akkor nem rá gondoltam, megszerettem a másik fiút, de kiderült h kihasznál.. nehéz így. Egyedül meg magam alatt vagyok
2011. febr. 10. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Detto..első szerelmemmel 1 évig jártam...hosszú évekbe telt mire eltudtam felejteni,de ha most újra látnám ,tuti hogy éreznék még valamit, de hálistennek nemtalálkozunk.Ha épp nincs kapcsolatom,akkor egésznap csak ülök a szobában,lesem a plafont meg a monitort,és felemészt a magány...de szó szerint beletudnék őrülni...ilyenkor fogom magam,és keresgetem a srácokat mindenféle társkeresőn,meg iwiwen,facebookon,hátha ráakadok valakire...most pár napja léptem ki egy hosszú kapcsolatból..majdnem 3 évig jártunk...szomorú vagyok,nézegetem a srácokat de mindegyikben találok valami kivetnivalót..pedig jólenne ha ittlenne mellettem egy.A szerelembe vagyunk szerelmesek..
2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, ebbe van valami..szeretek szerelmes lenni, csak csalódni nem:(
2011. febr. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!