Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, ez lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez lehet szerelem? Érthető, hogy bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, a kapcsolatunk nagyon jó. Tudunk egymással komolyan beszélni, hülyéskedni, nevetni, mindig számíthatunk egymásra. A bizalom is nagyon megvan, a környezetemhez mérve példátlan módon.

Megadja azt, amire egy nőnek szüksége van, bókol, dicsér, nagyon érezteti, hogy tetszem neki.

De van valami, ami néha eszembe jut és olyan hideg érzés jár át, nagyon kellemetlen.

Arról van szó, hogy lehet hogy nem szerelmes belém a párom.

Beszélgettünk a szerelemről, és mondta, hogy mindenkin más jelei vannak szerinte, mert neki nincs olyan, hogy megdobban a szíve amikor meglát, vagy pillangókat érez a hasában. Soha nem volt neki ilyen. Én már többször is mondtam neki, hogy egy szerelmes ember legtöbbször vigyorog, pozitívan látja a dolgokat, átjárja egy kellemes különös boldogság, egy különleges érzés, és ez az alaphangulatára is kihat.

Én is szeretném azt érezni, hogy a párom annyira boldog tőlem, hogy le se lehet törölni a vigyort a képéről, de őt a politika, meg a környezetszennyezés meg hasonló dolgok úgy fel tudják húzni, hogy hihetetlen, még akkor is, ha mondjuk 3 hétig nem találkozunk, és elmegyek hozzá. Már aznap este képes "bedepizni" ezen.

Persze ez érthető, igaza van, de szeretném, ha a jelenlétem kiváltotta öröm mindennél nagyobb lenne.

Sokszor van, hogy együtt vagyunk, és csak úgy üresen néz ki a fejéből, panaszkodik (tény, hogy túlterhelt).

Egyszerűen nem látom rajta, hogy mikor találkozunk, akkor szeretne minél jobban tetszeni, van, hogy meg sem borotválkozik.

Ami viszont a mély érzelmei mellett szól: mindig keres, mindig velem akar lenni, több 100 km-t is utazik értem, többször van hogy webkamerában elsírja magát hogy mennyire hiányzom neki, és mikor együtt vagyunk és arra gondol hogy nem sokára el kell válnunk, akkor is folynak a könnyei.

Sokat beszél rólam a szüleinek, mindig segít, amiben tud.

Az egyetlen testi jel nála a közelemben fellépő gyakori erekció. :) (már csóktól, érintéstől, ilyesmitől is, 2 év után is).

Velem tervezi az életét.


De igenis nem egy szerelmes fiúra vall az, hogy legtöbbször komoly, és azt mondja magáról, hogy ő egy keserű ember...Hogy jelenthet ki valaki ilyet "szerelmesen"?


Szóval az a kérdésem, hogy ha egy embernek nem ver soha hevesen a szíve, nem érzi a pillangókat a gyomrában a párja jelenlétében, és nincs egy majdnem állandó euforikus érzése, hangulata, attól még lehet szerelmes?

Vagy ez a részéről egy nagyon erős, mély kötődés?


21/l



2012. okt. 3. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj de érdekes.:) nekem is ilyen a barátom... örülök, hogy feltetted a kérdést, engem is érdekel a válasz:)
2012. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet szerelmes,viszont sajnos hsoszútávon egy keserű,rosszkedvre hajlamos ember elég rizikós.Még 21 vagy,fiatal nagyon.Szerintem egyenlőre ne foglalkozz ezzel.Én mondjuk 25 évesen,már nem annyira bírom elviselni a panaszáradatot,keserűséget és depit egy férfitól.Mi van ha már annyira bedepizik, hogy nem tudom megvígasztalni?Sajnos ilyen is előfordulhat. :/ de az meg lehet nem a szerelem.


Kitartás:)

2012. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az embernek egy adott személyisége, érdeklődési köre, hangulatai, meg úgy általában élete... az a szerelemmel sem tűnik el, ezt tudomásul kell venni, nem tudod birtokolni a másikat, nem tudod kitörölni az agyából a mindennapokat - és ha te szereted, akkor nem is akarod, hanem azzal együtt fogadod el. Nem tudom, nekem valahogy a szerelemhez az is hozzátartozik, hogy nem csak lila ködben élünk egész nap és szerelmesen nézünk egymásra, hanem tudunk beszélgetni a minket érdeklő dolgokról, a problémákról is, ha nem is tudok segíteni, legalább meghallgatom. Ha eljátszanánk, hogy mindig minden happy, akkor pár év múlva szembesülnénk a másik "igazi" énjével, és akkor jönne a nagy pofáraesés. Örülj neki, hogy a barátod önmagát adja, és az alapján, amit írsz, nem is keveset ad neked - ha egy pasi 2 év után is bókol, azt nagyon kell értékelni!!! - és ne akard birtokolni.
2012. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenki másképpen mutatja ki, ettől függetlenül szerintem biztos, hogy ő szeret téged

d ez a hangulatváltozás szörnyű lehet, el tudod ezt viselni hosszútávon?

2012. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnyugtattatok!

A hangulatváltozásaival kapcsolatban: tény, hogy nem könnyű, de úgy fogom fel, hogy senki sem tökéletes, neki ez a hibája. Sokat javít a dolgon, hogy legalább bántja, mikor mondjuk engem megbánt, és akar változtatni. Az anyukája is mondta, hogy változott sokat, mióta én vagyok neki, előtte még rosszabb volt.

Tudom hogy ritka az ilyen fiú, hisz nem iszik, nem bulizik, és megbecsül, mondja hogy neki így vagyok jó ahogy vagyok, nem kell hogy sminkeljem magamat, csak érezzem jól magamat a bőrömben. Szóval tényleg figyel rám.

Csak annyi a gond, hogy mikor stresszesebb időszaka van (ebből kijutott neki bőven), akkor napi szinten húzza fel magát hülyeségeken, ingerlékeny, feszült, és van hogy rajtam csattan az ostor, mert rossz stílusban beszél.

2012. okt. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!