Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. első szerelem. Bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

volt egy srác akivel nagyon jóbavoltam,de összejött egy csajjal.amikor szakítottak egy év után akkor újra tudtunk beszélni.találkozni akart.találkoztunk.aztmondta örülne ha több lenne.szakítottam az akkori barátommal és összejöttünk.másfél hónap után benyögte h nem szerelmes csak szeret.és h még gondola voltnőjére.habár sose jönne már összevele.megkérdezte vele maradok-e így.vele maradtam.egy buliban a legjobb barátom erősen közeledett hozzám.és megcsókolt.visszacsókoltam.akkor és ott éreztem valami vonzalmat,de nem akarok vele lenni..elmondtam a barátomnak.teljesen jogosan látni sem akart.aztán megbocsájtott.mindent megtettem érte amit csak tudtam,holott tudtam h még mindig a volt nője kell neki.ezernyi kérdés volt bennem amiket nemtettem fel,mert féltem h elhagyna..most volt egy 11napos nem találkozási időnk.5napig nem keresett.aztán amikor keresett betegvoltam.aztán meg neki nemvoltjó mert zh-zott.aztán találkoztunk.bennem a 11nap alatt kijött minden rossz a kapcsolatunkban.hogy én megyek ki hozzá ő sose.h a volt nője hiányzik neki engem meg le se szar 5napig.és h egyszer benyögte h tudta h ez lesz h folyton vele akarok majd lenni,ami szerintem nembaj:( szeretem

pénteken amikor találkoztunk semmit nembeszéltünk szinte.még inkább elbizonytalanodtam.szünetet akartam,de ő aztmondta még régebben,h azon ne törjem a fejem sose.mert nem megy bele.és szombaton amikor nála voltam.nemtudtam mi lenne a helyes.tudtam h kicsit átkell gondolnom h mennyire is szeretem.de ehhez nélküle kell lennem.szakítottunk.egésznap rajta gondolkoztam rájöttem h ez nem csak szeretet ez szerelem.vissza akarom kapni. de ő csak annyit mond h benne erősebba szeretet mint a szerelem,hogy hiányzom neki .szeretne velem lenni,de nála az agya dönt még a szive helyett és úgy gondolja semmi értelme sincs.aludni nem bírok.görcsölök folyton.és nembírok másra gondolni.szerintem ő is és énis hibásak vagyunk.amit elismert ő is.visszahúz a szívem.vele akarok lenni.szerelmes vagyok:( segítsetek kérlek


2009. dec. 14. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jajj drága ezt aztán leírtad! nahszóval ez ygy nem megy őszintének kell lennetek egymáshoz, hisz a szerelem erről szól, nem lehet csak úgy kivánásból megcsókolni a másikat, vagy ha annyira szerelmes vagyok valakibe, akkor nem bírom öt nepig, szerintem ez a kapcsolat nem volt köztetek az igazi, azthiszem ez csak egy fellángolás volt köztetek ami elég errős a te részedről, de ő szertintem csak felejteni akar4 figyelj egyszerű a dolog! ha igazán szerelmes vagy akkor nem kell ennyit melé beszélned, és egyszerűen tudod h. mi a helyes út(ami persze most nem úgy tűnik h. tudod mit akarsz! és ha ő is annyira szeret! akkor nem bírja nélküled

(és ez sem látszott rajta, ahogy leírtad!) sajnos ahogy elnézem(olvasom) az esetetek ez nem lett volna örök kapcsolat, egyikőtök sem tudja mit akar, pedig szerintem te is csak áltatos dvele magad, mert hisz ide írátl mástól várod a segítséget? ebben az ügyben hisz amúgy mi honnan tudjuk? nem mi vagyunk szerelesek.....

nah ezen gondolkozz el!

sok szerencsét kívánok, és hozz meg a leghelyesebb döntést.....

2009. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az szent, hogy ezt elnemolvasom:D
2009. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami egyszer nem müködött másodszor nagyon ritka esetben fog. Jól gondold át.

Sok sikert.

2009. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!