Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha lenne egy ilyen lány, kinevetnétek?

Figyelt kérdés

A lány kicsit tetszene nektek, de ti nem akarnátok komoly kapcsolatot vele, mert túl komoly felfogású hozzátok képest, ráadásul ti nem is tudtok megmaradni egy lány mellett, mert a kalandokat kedvelitek. A lány szerelmes lenne belétek, de ezt nem meri megmondani, mert fél, hogy csak kihasználnátok.

Kinevetnétek, ha egyszer mégis erőt venne magán és megmondaná, hogy nagyon hosszú ideje szerelmes belétek?



2012. okt. 4. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
dehogy is!
2012. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem nevetném ki,mivel én is komolyabb alkat vagyok aki már kinőtt a hétvégi lerészegedésekből és bulizásokból...és nem is hiányzik.
2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ASOT ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Dehogy nevetném ki.Emiatt?Mosolyognék.adnék neki egy puszi,és hogy egyen boldog.
2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem szokásom kinevetni azt, aki nem érdemli meg, hogy ilyen formában alázzam meg.
2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es, és gondolod, hogy boldog lenne a puszitól?

:)

2012. okt. 4. 21:26
 7/21 A kérdező kommentje:
5-ös, mit mondanál neki?
2012. okt. 4. 21:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Elhívnám valahova beszélgetni, és megpróbálnám (még) jobban megismerni. Egyszer fel kell hagyni a kalandozással. (#5)
2012. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na ilyen biztosan nem történne meg. Pont hogy örülnék a komoly felfogásnak :)
2012. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nemzavarna.

Én személy szerint a komoly lányokat jobban szeretem mint ezeket a party lányokat.Nemnevetném ki hanem megbeszélném vele, kitudja több is lehetne belőle.

17/F

2012. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!