Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiút zavar ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiút zavar ha a lány magasabb nála?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok (14 éves, lány)és szeretek egy fiút, aki vagy 5 centivel kisebb nálam, engem ez egyátalán nem zavar, viszont szerintem őt igen. Együtt fogunk táncolni a suliban az ünnepségen, és olyanokkal viccelődik, hogy fel kell nyújtania a kezét az égbe, hogy felérje a hátam közepét (holott nem is) és ez nekem nagyon sza*ul esik. Mit tudnék tenni, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok? (ja és már tudja, hogy szeretem, ha ez lényeg)

2012. okt. 4. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5 centi nem a világvége...
2012. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

hát nem vagy kisnövésű az biztos.

figyelj csak még fiatal vagy, kezdj el kosarazni!!!

én is 16évesen 180 korul voltam, most 10evvel később 197, de mar bánom hogy nem kezdtem el kosarazni...

2012. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha a lányt se zavarná.


30/f

2012. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy valaki magas még nem lesz automatikus tehetséges adott esetben kosárban.. ez annyira gyökérség.
2012. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

engem nem zavar

15F

2012. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én egyátalán nem akarok se kosarazni és nem is fogok. :)
2012. okt. 4. 17:25
 7/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát ha tudja h szereted akk szimplán cukkol vele.

mondd meg neki h a cukkolás oké de ezzel nem cukkol hanem megbánt. ennyi.

5 cm különbség tuti nem érdekli őt se :) nálam speciel alap követelmény h min 1 magas legyen velem a csaj.

2012. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Még a srác is nőhet, nem? De engem pl. nem nagyon zavarna, bár én elég magas vagyok amúgy is :D
2012. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetro ***** válasza:
Nekem magasabb a barátnőm. Boldogon élünk amíg meg nem halunk. A kutyát nem érdekli az. Ráadásul este fekve bújunk össze. Csak az ő lába kilóg néha a takaró alól. Ez valóban zavaró egy kicsit, de inkább csak őt zavarja.
2012. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkossal értek eggyet 5 centi az semmi emelett a fiú is nőhet és egyáltalán nem zavar minket fiúkat ha egy lány magasabb az inkább csak az ilyen nagyképű marhákat.

Amúyg ja egy lány egymagas legyen a barátjával ne kisebb mert így jobban letudja cumizni mert ez hülyeség.

A lényeg hogy szerintem nem zavarja.

Ja amúgy énis 175 magas vagyok.

17/F

2012. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!