Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók nélkül létezik kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók nélkül létezik kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hülyén tettem fel a kérdést, de a lényeg, hogy másfél éve együtt vagyunk de nem volt még csók, ez azért van mert mindketten félénkek, besz*rik vagyunk, ez örökre így marad? Vagy esetleg változik a dolog ha majd többet találkozunk vagy esetleg eljutunk a szexig? Akkor talán jön majd a csók is?

Nincs valakinek hasonló sztorija? Hogy alakult? Remélem nem csak mi vagyunk ilyen bénák.


2012. okt. 4. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csók nélkül nekem nincs kapcsolat....ez az alapnak az alapja....
2012. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor inkább barátok vagytok, vagy lelkitársak mint egy pár.


de háyn évesek vagytok?

vagy egyáltan valós a krédés, avgy csak kamu?:D

2012. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok,de nem bírnám csók nélkül...annál nincs is jobb! :) (ebben a korban)

14/f

2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálam sincs csók nélkül kapcsolat hogy lehet így együtt járni nem értem..19/L
2012. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másfél éve együtt vagytok de még nem volt csók se?

Jézusom, mit csináltok, legóztok?

2012. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az durva lenne, hogy ha a csókig nem jutottatok el enyni idő alatt, akkor a szexig kb. soha nem fogtok... nincs csók nélkül kapcsolat, de ha van, rémes lehet!
2012. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval csak mi vagyunk bénák, ok. De két besz*ri ember hogy jusson el a csókig? Főleg ha tapasztalat sincs? 20+ korosztály... nehezíti a dolgot hogy csak heti egyszer találkozunk egy kis időre.
2012. okt. 4. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:

20+ és 1,5 év alatt semmi?:S azt hittem 13-14 évesek vtok.

ez hogy lehet? hát légy férfi kapd le egyszer, ennyi.


de ne haragudj sztem ez kamu, vhogy képtelen avgyok elhinni:)


de egyébkén ha csók nincs, szex nincs, akkor mi van, simogatni szoktátok azért egymást, meg kézenfogva járni?

2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolat rendes dinamikája az lenne, hogy előbb csók, és csak utána szex. Ne akard ezt felborítani, nem sok jó sülne ki belőle.

A többet találkoztok nem fog segíteni, ha ennyi ideig nem sikerült, akkor bizony lépni kell. Szedd össze a bátorságodat, próbálj meg arra gondolni, hogy ez egy olyan pillanat, amit mindketten nagyon régen vártok, és mindketten nagyon örülni fogtok, amikor bekövetkezik. Talán valahol benned lehet a visszautasítás félelme, de ezzel ne foglalkozz, vagy próbálj meg arra gondolni, hogy a jelenlegi helyzetet mindenképp meg kell szüntetni, és ha a szakítás az ára, akkor az (de ne aggódj, nem ez lesz, örömmel fogja fogadni, csak így talán könnyebben győzöd le a félelmedet.) A kapcsolatban nagyon fontos, hogy mindent meg tudjatok beszélni. Ha a probléma forrását részben a megfelelő alkalom hiányában látod, akkor mondd meg neki, hogy szeretnél ezen a dolgon változtatni, és legközelebb menjetek valami romantikus helyre. Álljatok meg és gyönyörködjetek a kilátásban. (Tényleg álljatok meg, ha sétálni akar, akkor nem segít a dolgon.) (Ezt is próbáld valahogy megmondani, hogy segítene, ha nem akarna majd rögtön továbbsétálni.) (Felmerül a kérdés, hogy hogyan hozd fel az egészet. Annyit préselj ki magadból, hogy valami fontosat szeretnél mondani, teljesen rád fog figyelni és ne félj, ha már elkezdted közben biztosan nem fogsz már megakadni.)

2012. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!