Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szörnyen érzem magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen érzem magam egy igazi roncs vagyok, van még kiút?

Figyelt kérdés

Nyugi! Ez most nem a szokásos önsajnáltatós kérdés lesz. Hanem egész más. Inkább haragszom önmagamra. Úgy képzeljetek el,hogy első látásra egy jóképű,gazdag,humoros srác volnék. Tényleg megvan mindenem,mindig meg is volt. Csak az a baj,h én ehhez hozzászoktam,h nem csinálok semmit,mert mindig van aki megcsinálja helyettem. El vagyok kényeztetve. Nahát szóval túl jó dolgom van,érdemtelenül. Nem érdemlem én ezt,mert soha semmilyen erőfeszítést nem kellett tennem. És van elég családi vagyon,h ne is kelljen. Csajok mindig voltak az életemben,jöttek mentek,főleg a felszínesek tapadtak rám,mert én is csak egy felszínes alak vagyok,semmi több. De egy idő után mindig kiderült,h párkapcsolatra teljesen alkalmatlan vagyok,3 hónap volt a leghosszabb...

Hát szóval külsőre ugyan minden rendben van velem,de sajnos én belsőre vagyok teljesen reménytelen. Vannak akik irigykednek rám pedig csak olyan látszatboldogságban élek. Általában jól vagyok,mert mindig van ami leköt,de néha azért úgy elszomorodom,h én itt érdemtelenül élvezem a létet,felszínes látszatboldogságban,másoknak akiknek soha nem volt semmijük és mindenért keményen megdolgoztak,azok mégis sokkal boldogabbak. Azt hiszem az egyetlen esélyem,h igazán boldog legyek,ha gyökerestül megváltozom. Mert egy ilyen nehéz személyiséget hosszútávon senki nem bír elviselni,mint amilyen én vagyok. Van még esélyem megváltozni?



2012. okt. 5. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"Nyugi! Ez most nem a szokásos önsajnáltatós kérdés lesz. Hanem egész más"

Akkor micsoda?

2012. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

dobhatsz egy két milkát ha nem kell:D


Fiatalon van még esély megváltozni, nyugodj meg.

2012. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Persze van rá esély! Mit tegyél? Küld a pénzed nagy részét nekem, mert nálam meg ez a probléma hogy nincs. Így mindkettőnk jól fog járni.
2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy 1 "legjobb" barátot szerzel. Ezt megvenni nem tudod, a személyiséged pedig vele nagyon jól fog fejlődni.
2012. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Van egy legjobb barátom,ő pont ugyanolyan mint én. Tehát ha egyedül szörnyű,hát akkor ketten együtt borzasztóak vagyunk.

Kérlek,normális,komoly válaszokat szeretnék! Meg akarok változni,de hogyan kezdjem?

2012. okt. 5. 17:08
 6/21 anonim ***** válasza:

én pont az ellentéted vagyok, tehát a szegényebb családom van, szinte soha nem kaptam meg semmit (mert nem kértem - nem akartam a szüleim leterhelni a saját hülye dolgaimmal), hanem megdolgoztom mindenért, pénzt keresek, ahogy csak tudok. nem sok nőm volt, és nem is a legszebbek, nyilván azért, mert nem tellett sokszor a csili-vili új cuccokra. viszont abban igazad van, hogy tényleg boldog vagyok. meg kell tanulnod megbecsülnöd azt, amid van. észrevételeim szerint, ha egy gazdagabb srác, teszem azt kap egy új telefont, akkor mostohán bánik vele, mert tudja, hogy ha tönkrevágja, akkor csak szól a szüleinek és kapja a következőt. ezzel ellentétben a szegényebb srác lehet ugyanarra a telefonra hónapokig gyűjtöget, félretesz, és miután megkapja, úgy vigyáz rá, mint a szeme fényére. mert megtapasztalta, hogy mennyi fáradtságos munka van az mögött, hogy megszerezze a telót.

és minden ilyen kis megdolgozás útján megszerzett cucc után van egy kis sikerélménye :) 18/f

2012. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Hmmm... Én igazán boldog vagyok a családommal, van két gyönyörű gyerekem és egy csodálatos férjem... A lányunk 10 éves, a kisfiunk 2,5. Panelban lakunk és a szívem megszakad, hogy a többi gyerek kertes házban nő fel, az én kislányom meg már 10 évet biztosan nem élvezhette egy kertes ház előnyeit. Sosem voltunk még a tengernél nyaralni, pedig mindig ezt hallja az osztálytársaitól... Ő a legjobb tanuló az osztályban, kiválóan sportol, atletizál és focizik egyszerre... Sokkal jobbat érdemelne mint ami jutott nekünk, de boldognak boldog... A kisfiam még nem fogja fel ezeket a dolgokat hála istennek. Én 8-tól 5-ig dolgozom, a férjem 8-4ig. Így legalább esténként együtt vagyunk, mint egy igazi család. És tényleg boldogok vagyunk, mert ennünk azért van mit, a számlákat ki tudjuk fizetni, de csak olyan alacsonyan középosztályosan élünk és nem is hiszem, hogy ez valaha javulni fog. Örökölni semmit sem örököltünk és mivel mindkettőnknek van testvére bőven, valszeg nem is fogunk. És mi ebben a boldogságban milyen de milyen boldogok lennénk, ha csak kicsit több pénzünk lenne... nem olyan amit már mi se tudunk elkölteni, csak egy kertes ház, egy rendes kocsi, néha egy kis kikapcsolódás... Írigyellek is meg nem is... Az élet igazságtalan...
2012. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 köszönöm a válaszod!

Hát előrébb ugyan nem kerültem,de kezdem érteni,mi a baj. Azt hiszem,így soha nem leszek boldog.

Meg én eddigi csajaimat abszolút külső szempontok alapján választottam. Szerelmes még sose voltam,igazából nem tudom,milyen az ha szeretsz valakit és ő is téged. Meg aztán önmagamért engem se szeretett soha senki.:/ No nem mintha megérdemeltem volna.

2012. okt. 5. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:

Mondok neked egy tippet.:D


Költözz be egy albérletbe, 100k forinttal, úgy, hogy csak pár személyes holmit viszel magaddal.

Első hónapban elég lesz, de kínkeservesen.

Helyezkedj el egy gyárba 3 műszakba dolgozni.

Tuti átgondolnád az életed tőle...

2012. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De kifejtenéd bővebben, pontosan miért is nem lehet téged elviselni? Mert a felszínesség kevés, sok másik felszínes ember elvan egymással évtizedekig


Amúgy ha zavar, hogy nem csinálsz semmit, akkor menjél dolgozni, vagy végezzél karitatív tevékenységet. Segíts embereknek, hogy megéld velük a problémákat, attól jobb éreznéd magad, hogy segítettél.


Egyébként nem tudom mi egyebet tudnánk segíteni.

2012. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!