Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom kurv@zni jár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom kurv@zni jár, szó szerint. Ráadásul én süllyedek el a szégyenben esküszöm, nem pedig ő! Ez tényleg az én szégyenem is?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk 2,5 évig nagyon megvoltunk, csak részemről elmúlt a vágy és féléve szakítottam vele. Nem szeretnék egoistának tűnni, de szép lánynak tartom magam, és rossz érzés, h utánam lesüllyed egy ilyen szintre? És erre az volt a vàlasza, hogy ha nem szeretném, nem érdekelne ez az egész. Mondom itt nem szeretetröl van szó, ha nem a szégyen érzetemről. Plusz, ezek után még van pofája udvarolni nekem! Mert azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen lány aki megbírja fogni, akiért megtudna változni. Normális az ilyen szerintetek?! 18/L
2012. okt. 7. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ahháá... bánt a dolog, hogy neked nem fizetett, a többi csajnak meg fizet?
2012. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

neked nincs miért.. itt csak neki van oka szégyenkezni hogy ekkora luzer hogy nem talál magának nem fizetös nöt.

annak is megvannak a gyönyörei.. de az csak bizonyos kor fölött.. mondjuk ugy 30x után.. de 18évesen nekem eszembe sem jutott volna ribihez menni...


szal te ne szégyenkezz miatt.. pláne ugy hogy egy értelmes ember össze se hozza még gondolati sikon sem hogy ez neked szégyennek kellene h legyen

2012. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Warlock!:)
2012. okt. 7. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Most ez tényleg akkora gáz dolog?

Régen különösen erkölcsös voltam,de kurv*zni...bármikor!

Ha lenne pénzem,rendelnék magamnak netről jó minőségi buxát.Ahhoz nincs gusztusom hogy öregekkel/cigányokkal/rondákkal csináljam.Csakis netről rendelnék tehát.


Emiatt ne legyen szégyenérzeted,ő ilyen.

19/F

2012. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakítottál vele, akkor meg mi a tököm közöd van hozzá? Azt csinál amit akar.


jó hogy nem akarsz neki napirendet összeállítani, meg hogy mit szabad és mit nem.

2012. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá mit csinál, ha már nem vagytok együtt.


Azt meg miből gondolod, hogy egy prosti alávalóbb mint te?

2012. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!