Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kihasználja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kihasználja, hogy naív vagyok, és folyton szivat, és röhög azon, hogy beveszem a hülyeségeit. Megmondtam neki, hogy a végén még a komoly dolgokat sem fogom neki elhinni, besértődött. Mit csináljak, hogy észhez térjen? 16/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Huh én teljesen megértelek, velem is csinálta ezt a volt barátom. Teljesen igazad van. Szerintem most észheztér kicsit.
2010. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyanokkal szivat,hogy elutazik balatonra augusztusban 1 napra,aztán fél óra szenvedés és könyörgés után kijelenti,hogy 1 nap az az 1 hónap,meg hogy pl azt mondja,hogy gondolkozott a kapcsolatunkon,és rájött,hogy nem szeret,20 percig könyörög,hogy kapcsoljak webkamerát,majd újra elkezdi,hogy nem szeret,hanem imád...és már bármit mond mondom neki h nem hiszem el.este kijelentette,hogy nem bízik bennem azért mert én sem benne.és megmondtam neki,hogy nem szép dolog visszaélni a naivitásommal,és hogy ha így folytatja nem fogok neki lassan semmit sem elhinni,majd elviharzott...ez most volt 1,5 órája.és msn-en,de előtte 2 órával még bemutattam anyunak,meg órákig smároltunk...ahh bolond.
2010. júl. 5. 01:28
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos csak próbára akar tenni h mit szólsz ehhez v ahhoz pl h ha elutazna. és gondolom ha ugy tennél mint akit nem érdekel azt gondolná h nem szereted.. de hát ez nem igy van remélhetőleg:)
2010. júl. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
először is hagyd ott, és legközelebb ne egy ilyen bunkó fölényeskedő f*szt válassz, másodszor pedig, amíg nem találsz új pasit, azt az időt fordítsd tanulásra. és ezalatt nem feltétlen azt értem hogy bújd a könyveid, azokra a dolgokra úgysem lesz szükséged az életben....
2010. júl. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megérdemlitek egymást...



Amúgy elég gyerekes lehet a srác én nem bírnám elviselni az ilyet. MOndjuk 16 évesen a 90%uk ilyen... sőt sokan később is. :-/

2010. júl. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vágd fejbe attól majd észhez tér, de ne kiabálj vele hanem szépen normál hangerőben mondd el neki amit akarsz
2010. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

"ez most volt 1,5 órája.és msn-en,de előtte 2 órával még bemutattam anyunak,meg órákig smároltunk"


ha 2 óra volt akkor hogy smároltatok órákig? XDXDXD

2010. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azelőtt mielőtt bemutattam anyámnak.most éppen rohadtul összevesztünk,nem tudom mi lesz...
2010. júl. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!