Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap szakított velem (28éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem (28éves) a volt párom (23 éves) és nem értem miért változott meg? Az aki maga mondta ki hogy ő kapcsolatra vágyik. Lehet a haverja befolyásolta?

Figyelt kérdés
Két hónapja voltunk együtt buliban ismertem meg és egyből szimpatikus lett.az elején mint egy álom ahogy lenni szokott randiztunk kereste a társaságom,nagyon udvarias volt és mindig meglepett.Mindenről tudtunk beszélegteni,Mellettem volt amikor munkát kerestem .Mikor dolgozni kezdtem kevesebbet tudtunk találkozni.majd két hete megváltozott már ellenkezője lett annak mint az elején végül tegnap mikor 1 műszak után átmentem hozzá hogy ott aludjak éreztem hogy valami nem stimm rákérdeztem és nagyon zavartan de az alábbi indokkal szakított velem: több szabadságra vágyik ő azt az időt is a haverjaival akarja tölteni amit velem tölthetne , ő még bulizni akar csajozni és most már zavarja az 5 év korkülönbség.Hozzá teszem nem egyszer mondta le a velem való találkozást csak hogy velük lehessen.

2012. okt. 10. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolta őt senki, csak nem nőtt még be a feje lágya. Nekem sem, onnan tudom)) Hagyd menni, ha ráakaszkodsz, nem lesz jobb. Fogd fel úgy, hogy kaptál egy esélyt találni egy felnőtt pasit.
2012. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes, nem szeret igazán, sajnos ennyi a lényege a dolognak. Két hónap még nagyon kevés idő, ilyenkor egyáltalán nem lemondani kéne a talikat, hanem együtt lenni amennyit csak lehet. Ha már ezalatt inkább a haverjaival volt, az már azt mutatja, hogy igazából nem vagy neki fontos. Ha szerelmes amúgy, akkor a haverja nem tudja befolyásolni - ha befolyásolta, akkor nem szerelmes.

Hagyd a csudába, itt nem nagyon van mit megérteni. Lépj tovább!

2012. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az ilyenre ne számíts 10 év múlva se
2012. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!