Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan srác aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác aki egyedülálló és mégis vágyik kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval olyanok aki átlagon felül jól néznek ki sportosak nincs önértékelési problémájuk,nem itt siránkoznak hogy miért foglaltak a jó csajok,van önálló,gyakorikérdések.hu tól független életük,de mégis olvassák ezt az oldalt;és nagyon sok csajt megkaphatnának ha akarnák?Éreztek néha olyat hogy de jó lenne átölelni valakit,hozzábújni valakihez beszélgetni mélyebben valakivel,stb?
2012. aug. 30. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen:D Ezt pont eltaláltad. Most volt is egy éjszaka egy lánnyal, nem tudom lesz-e folytatás, de az a helyzet, hogy inkább vágynék ölelgetésre meg romantikára mint dugásra:) 24F
2012. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Minden tulajdonságom felsoroltad :) És igen, vágyok egy kapcsolatra :D
2012. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És 27 fölötti férfi is van ilyen? :D nemcsak srác :D
2012. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
...és sok pénzem is van, amire bármelyik lány ugrik, ezt ne felejtsük ki! :D Amúgy tetszik a kérdés, kellett már. xD
2012. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
te is jó oldalra írtál....itt aztán lesz jelentkeződ bőven. ÉS mind ilyen tündéri lesz. :)
2012. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az én pasim ilyen :) Ja és itt ismertem meg :D
2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez mind én vagyok

"nagyon sok csajt megkaphatnának ha akarnák?" igen erre is lenne talán esélyem

Éreztek néha olyat hogy de jó lenne átölelni valakit,hozzábújni valakihez beszélgetni mélyebben valakivel,stb?

az utóbbi időben egyre többször

2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok jah és kezdves kérdező megírnád milyen korosztályban keresel ?:D 14/F
2012. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

tudom hogy jó oldalra írtam,van itt minden:)

Amúgy nem társkeresőként használnám a kérdésem,viszont szívesen beszélgetek bárkivel üziben.Így próbálom kiszűrni a normálisokat,a nekem bejövőseket,meg kíváncsi is vagyok,de nem várok sok privátot..

Valaki említette hogy sok pénz,hát az engem hidegen hagy nem attól fogok megszeretni valakit(nem kell gazdagnak lenni hogy jó pasi legyél)

2012. aug. 30. 19:31
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát,én 17L vagyok így 18-22 korosztályban "keresek"
2012. aug. 30. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!