Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az előző páromnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző páromnak csak laza kapcsolatra voltam jó, akkor nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy szerelmes belém, hogy szeret engem. De előbb utóbb kiderült az igazság.


És nehezen teszem magam túl rajtam, mert én vagyok a férfi, és mindig azt mondják hogy a férfiak az érzelmi analfabéták, nem gondoltam volna, hogy a nők képesek ilyenre.


Attól hogy ez így alakult még lehet engem szeretni? amúgy sem kapkodnak utánam a lányok.


2012. aug. 30. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne lehetne téged szeretni? Attól, hogy valaki r_banc, már elnézést, más még nem feltétlenül az.
2012. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
még akkor sem ha nem az a típus vagyok, akiért bomlanak a lányok?
2012. aug. 30. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel. Ne kenődj el.

Sajnos nekem is vannak ilyen női ismerőseim. Nem ritka az eset. Nem miattad történt az eset. Előttem szólónak igaza van.

2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én se azért lettem szerelmes a páromba, mert olyan fúl de jól nézett ki, hanem mert intelligens volt okos, művelt értékes ember. Te is biztosan ilyen vagy, csak el kell hinned magadról. Egyébként se a külsőségek a fontosak
2012. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egész biztosan, hogy te is szerethető vagy, egész biztosan van valahol egy lány, aki csak arra vár, hogy veled összehozza a sors.

Nem kell, hogy kapkodjanak utánad a lányok, elég, ha azzal az egyel találkozol, aki az igazi lesz.

Csak arra vigyázz, hogy ne gondold mindegyikről, hogy ő az igazi, akit a sors elébed vezet. De amikor ővele találkozni fogsz, akkor azt biztosan érezni fogod.


Egyébként milyen idős vagy?

2012. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak nem a megfelelő, nem a hozzád való emberrel találkoztál, ennyi. Persze könnyen azt gondoljuk, hogy ahogy valaki érzett/vagy nem érzet irántunk, biztosan mindenki más is úgy érez. De ez hülyeség. Nagyon különbözőek az emberek. Ki tudja, hogy éppen az előző párodnak miért nem kellettél. Mit mondott igazából, miért nem? Bár ha mondott is valamit, nem biztos hogy az az igazság.

Még lehet, hogy csak valami társfüggő nő, és valójában sosem szeretett, csak kellettél neki, amíg nem talál mást. Ez egy undorító dolog.


Na mindegy, tedd túl magad rajta, nem érdemli meg, hogy búsulj miatta!

Majd lesz aki szeret!

Csak ne azt várd, hogy érted kapkodjanak, mert egy rendes lány nem szokott kezdeményezni. Ha meg igen, ott már valami gyanús...

30n

2012. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a barátomat helyesnek, jóképűnek találom. Nagyon szeretem. És tiszta szívemből vonzódok hozzá fizikállisanis (hetente többszőr :)).

Ugyanakkor a baráti köröm nem érti, hogy mit eszek rajta. Szerintük egyáltalán nem helyes...

Én nem hittem abban, hogy a külső nem számít, de az biztos, hogy most vagyok életemben előszőr szerelmes és adonisz a párom számomra.

2012. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy férfinak kisugárzása és ápolt, akkor ott nem lesz baj.
2012. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze, h lehet téged szeretni. a nők többségénél nagyon nagy előny, hogy ilyen érzelmes vagy (látszik az írásodból). nem számít, ha nem kapkodnak utánad a lányok, hiszen te sem az összes lányt keresed, hanem azt az eget, akivel kölcsönösen szeretitek és megbecsülitek egymást. az exed nem azért tette ezt veled, mert értéktelen vagy, hanem azért, mert ő ilyen. belőle fakad, nem belőled. megtette volna mással is. sőt, valószínűleg még meg is teszi. úgyhogy örülj neki, h annak vége és most végre elkezdődhet valami jó :)
2012. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem csak neked volt gyökér párod.:D Attól még szerethető vagy és majd lesz olyan is aki igazán szeret.
2012. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!