Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a párom. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom. Mit tegyek? Pedig szeretem

Figyelt kérdés
Akármit csinál, én robbanok rajta :( a szexet se kívánom(ez lehet a fogamzásgátlótól?) Szeretem őt, de félek beleun,hogy ilyen hisztis vagyok,de nem tudom magamat kontrollálni, vagy csak ritkán. Mit tegyek?

2012. júl. 14. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lassan 3 éve, de csak egy ideje van igy, szegénykém meg olyan türelmes és én se értem mitől robbanok. Kiönti a vizet már üvöltök meg ilyenek
2012. júl. 14. 18:01
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
Értelmezd újra a szeretet+megszokás illetve a szerelem fogalmát. Minél több hibát látsz meg a másikban annál biztosabb, hogy már nem az a tűz ég mint az elején. Neked s neki is jobb lesz külön...
2012. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És a tabit is 3 éve szeded?

Az eléggé össze tudja kuszálni a nők egyébként sem egyszerű hangulatait.

Nem akarlak elkeseríteni, de ezután általában a tartsunk szünetet állapot jön, az pedig tudjuk hová vezet.

2012. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen azt is azóta szedem, de én belehalnék ha elhagyna vagy én őt. Mindig megbánom a kirobbanást, de félek, hogy egyszer késő lesz és elhagy, de csak kb 2 hete van igy :(
2012. júl. 14. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki, hogy tisztában vagy vele és téged is zavar, hogy elsárkányosodtál, és nem tudod meddig fog tartani.

De az életedet továbbra sem tudnád nélküle elképzelni.

Szerintem hasznos lenne, ha valami ilyesmit mielőbb közölnél vele.

2012. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, aki az efféle kirobbanásokat nem tudja kezelni meg kontrollálni, szerintem nagyon gyenge idegzetű lehet..
2012. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!