Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Írjátok h a külső, vagy a belső számít-e,a kor számít-e nálatok,milyen színű hajúak pl.

vagy bármi ami eszetekbe jut :)

(és lécci írjátok oda a korotokat is)

köszii :)



2012. okt. 14. 22:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. Nem kell olyan nagyon vékonynak lennie de azért ne legyen nagy duci.


F/15

2012. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy picit dundus barna haj és szem, csini pofi.
2012. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olyan régen jöttem rá, hogy a külső nem is annyira fontos, 1 lánnyal 4-5 éve ismertük egymást de csak 1éve kezdtünk szimpatizálni, pedig elhiheted nem illettünk össze xD (az más kérdés h egyszer csak felhívott és közölte h visszament a volt pasijához xD) de a kérdésre válaszolva:

ink alacsony legyen, hajszín mindegy ha jól áll neki, szép keze és szeme legyen ami inkább világosabb színű legyen de ez is csak részletkérdés, nem szeretem a nagy melleket, inkább aranyosak legyenek x) szóval külsőre egy átlagosnak mondható lány, értelmes világszemlélettel, megnyilvánulási képességgel sokkal vonzóbb tud lenni mint egy "kikúrt,, plázamacska meg azok a nők akik azt hiszik magukról, hogy mindent lehet nekik sak azért mert jól néznek ki....-.-

2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Előzőről is meg amúgy is az jut nekem meg eszembe, az a véleményem, hogy akik a kicsi aranyos nénikért rajonganak, azok elképzelhető ,hogy azért, mert velük jobban tudnak teljesíteni, nem stresszelnek annyira mint egy nagyobb falat lánnyal. Ez alatt nem az értem hogy kövérállat, hanem a magasabb, határozottabb kinézetelű, nagy mellű igazi érett nőktől hamarabb elsüll azért a fasz, és így velük azér nehezebb a francolás. Nekem egyébként a magasabb nők jönnek be inkább, sokkal érettebnek néznek ki, a kicsit túl kislányosak nekem valahogy. 170 -178 centiig teljesen okésak, nekem az az ideálom. Bár a kicsiket sem vetem meg. Sok kicsi is tetszett már éppannyira. CSak emezek jobban kúrják a fantáziám.

Jah, és az is lényeges, hogy legyen kicsi nőies kezei, ne legyen olyan tenyeres talpas tramplinő azért nyilván. Ilyan nagy tenyérrel nagyobbat lehet kapni pofára is, ha épp megcsalni volna kedvem!!

2012. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

165cm, sportos alak, barna haj, barna szemek, anyajegyek az arcon, kerek mellek,- nem kell nagynak lennie inkább kisebb és formás, lapos has,

Szép formás izmos comb és fenék, vékony csípő, izmos vádli


Belső: inteligens, nem beképzelt, megbízható, kedves, bízzon bennem és támogasson

2017. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!