Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsülik meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik meg a nők az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy ha egy férfi olyan aranyközéputas. Akkor miért nem becsülik meg. Hol ott olvasni itt, olykor olyan kérdést, hogy létezik-e, stb.

Az aranyközéputast tömören- röviden , úgy mondanám, amit a templomi esküvőn megfogadnak, majd azt szó szerint be is tartják. De amúgy szerintem az eskü után nem gyűrűt kellene húzni a másik újára, ha nem quavintont mellékelni, napi rendszerséggel. el ne feledjék, amit egymás szemébe ígértek és fogadtak., de , pl, vannak olyan gyökerek is , mint én akiknek ezt nem kell elfogadni ill mondaniuk, ha nem életvitelszerűen , így élnek és tekintenek a másikra. eskü nélkül.( na, biztos most leszek a lepontozott ,,,,,, )


2012. aug. 24. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az értelmes nők mellett ilyen pasik vannak, persze ehhez mindkét fél részéről kell a megfelelő intelligencia és szándék.

Az én pasim (bár ez fura két gyerek után, de mégsem hívhatom a férjemnek, mert nem vagyunk házasok) is így gondolkodik, mint ahogy körülírtad. Bár én is nő vagyok ugye, mégis azt kell mondanom, hogy túl sok ostoba és sekélyes nő szaladgál a világban...

2012. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebből nem értettem meg semmit. Bocs, biztos velem van a baj.
2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismét egy az élet nagy kérdéseit kutató ember. :)


Hát nézd: ez a világ elég furán működik. Erre én is csak úgy egy éve jöttem rá. Addig azt hittem, én naiv, hogy mindent át lehet vészelni, ha akarjuk, és hát ki ne akarná átvészelni a gondokat, ha azt a másikat szereti? És akkor jött a pofon. Áh, az nem pofon volt, hanem egy orbitális nagy öklös bele a pofámba. :) (pedig én nő vagyok...)


Egy biztos: hiába gondolkodom ezen sokat, hiába agyalok rajta, hiába próbálom megérteni, attól még a helyzet nem fog változni. Attól még megmarad a hűtlenség, a másik kihasználása, becsapása, önzőség a világban. A gondolkodás nem fogja száműzni ezeket a dolgokat a világból.

Amivel küzdhetek ellene az az, hogy én nem viselkedem így. De ennyi. Mást nem tehetek.

2012. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az élet nagy kérdései után kutató ember egyetlen egy dologból indul ki mindig. egyszer élünk, de sokáig, azt az időt pedig nem mindegy miként töltjük el. ugyan is aki nem lenne vele tisztában egyszer mindenki meg hal.

Másrészt, az én nagyapám arra tanított, hogy ha olyan idős leszek, mint ő. akkor majd lelkiismeret firdalás és tiszta lélekkel tudjaka tükörbe nézni de úgy, hogy mindent meg tettem amit kellett.

Miért mennyivel jobb, ha valaki itt azon nyavalyog, hogy ide kefél, majd oda, a gyermekét tönkre végja, majd egyebek, bíróság, gyermektartás, és sorolhatnám a sok hülyeséget.

2012. aug. 24. 19:28
 5/6 A kérdező kommentje:
a nagyapám 87 éves volt és lelkiismeret furdalás nélkül
2012. aug. 24. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hát ez az amit én is mondok: élj úgy, hogy ne legyen benned rossz érzés. Ez az egyetlen dolog, amivel küzdeni lehet a "tömegerkölcs" ellen.
2012. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!