Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik a szeretet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a szeretet és a szerelem?

Figyelt kérdés
Sosem volt része az életemnek. A szüleim folyton ölték egymást, a családban sehol sem láttam normális párokat, vagy a gyermeküket szerető és tisztelő szülőket (ennek részben én is ittam a levét). Nem is tudom, mit jelent pontosan a szeretet. És talán még szerelmes sem voltam. Nem akarom, hogy én is úgy éljek, mint a családom, tudom, hogy NEM vagyok jobb náluk. És tök jól megvagyok egyedül is. De akkor miért hiányzik mégis az érzés? Mazochista lennék?

2012. okt. 18. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És ami a legrosszabb az egészben: férfi vagyok...
2012. okt. 18. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
azért hiányzik, mert vágysz rá, hogy valaki szeressen
2012. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erőt kell venni magadon és ismerkedni..
2012. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Az már megvolt jó párszor. Egyébként milyen jellegű ismerkedésre gondolsz? Mert én párkapcsolat céljából.


De vehetjük a barátokat is, belőlük is volt pár, érdek, érdek, érdek... Mind.

2012. okt. 18. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést. A fejemben mindig ez a gondolat jön elő "téged sose szeretett senki, és soha nem is fog". Ha a 20 valahány évem alatt nem kelletem senkinek igazán, akkor valszeg nem is fogok. Így jártam.
2012. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!