Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánybaráttal összejönni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybaráttal összejönni úgy, hogy nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sok éve ismertem meg, jó fej volt és tetszett is, beleszerettem. Látszólag kölcsönös volt a dolog, de egy idő után egyértelmű lett, hogy az ő részéről hiányzik valami, úgyhogy egy idő után feladtam a "próbálkozást", de barátok maradtunk. Teltek az évek, azóta három egy évnél hosszabb kapcsolatom is volt, neki senki. Közös a baráti kör nagy része, úgyhogy rendszeresen találkozunk és jóban vagyunk, az utóbbi időben viszont mindig kettesben akar találkozni velem és majdnem egyértelműen közeledni szeretne. Azért csak majdnem egyértelmű, mert anno hasonlóan viselkedett, aztán megmondta, hogy bocs, de inkább nem... és emiatt bizonytalan vagyok.

Már rég nem szeretem, csak fizikailag vonz, egyébként barátként tekintek rá, ráadásul alig vagyok túl egy szakításon és egyelőre semmi kedvem új kapcsolathoz, de megbántani sem akarom és pusztán szexuális síkra terelni sem szeretném a kapcsolatunkat, mert bármi gebasz történik, az egész baráti kör látná a kárát, azt meg nem akarom.


Egyelőre arra hajlok, hogy megpróbálom finoman lebeszélni az egészről, az lenne a legtisztább és hosszabb távon valószínűleg a legjobb megoldás.


Ti mit csinálnátok a helyemben (vagy az övében)?


2012. okt. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ a kérdésben!Így kell tenned! Ne kezdj bele vele semmibe,ha nem gondolod komolyan!:)
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne bántsd azt a lányt fölöslegesen, az a jobb, ha megmondod, hogy ez részedről nem működne.
2012. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Így gondolom, de azért kell a megerősítés vagy elbizonytalanítás :)


Második: ő is "hülyített" annak idején hónapokig, de persze nem bosszút állni akarok vagy ilyesmi.

2012. okt. 17. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!:) Akkor én szeretnélek megerősíteni abban,hogy jól csinálod,ne hülyítsd!:) Mond meg neki,hogy te nem szeretnél tőle semmit csak barátságot!:)
2012. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

második vagyok: benne voltam egy ilyen szituban és utólag esett le, hogy mit érez a srác és én hogy viselkedtem. az a baj, hogy túl kedves lány vagyok. komolyan. és egy kicsit kontakt függő is, de csak úgy, mint a koalák. oké, ez hülyén hangzik, de lehet az a lány is ilyen.

és most komolyan, ha egyszer már szeretted, tényleg szeretted, akkor lehet másodszorra is szeretnéd, de hülyíteni nem ér, semmiért sem. ne bántsátok egymást egymással feleslegesen.

2012. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tégy belátásod szerint!
2012. okt. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Negyedik: Köszi :)


Ötödik: Pont ez az, hogy nem kontaktfüggő, pont hogy visszahúzódó és nem nagyon ér hozzá emberekhez. Az elmúlt években még csak nem is köszöntünk puszival mindig "biztonságos távolságban" ment/ült mellettem, most meg elkezdett puszit adni, állandóan hozzám ér, belém kapaszkodik a metrón meg ilyenek. Egy kicsit úgy tűnik, mint ha azért csinálná, mert zavarja, hogy évek óta nincs senkije én vagyok az egyetlen viszonylag elérhető közelségben élő, momentán független fiúismerőse. Bántani nem fogom, semmilyen szinten :P Holnap úgyis találkozunk és megpróbálok beszélni vele.

2012. okt. 18. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
okosan. :-) jó gyerek vagy. :-)
2012. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis itt és most annak látszom :P
2012. okt. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!